Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Lovren van Liverpool naar Zenit

Verdediger Lovren van Liverpool naar Zenit

SINT-PETERSBURG (ANP) - De Kroatische verdediger Dejan Lovren stapt over van Liverpool naar FC Zenit. De 31-jarige Kroaat ondertekende een contract voor drie jaar bij de kampioen van Rusland. Lovren lag nog één jaar vast bij Liverpool, maar hij kreeg van de Engelse kampioen toestemming om te vertrekken. Mede vanwege de concurrentie van Virgil van Dijk kon de Kroaat niet meer op veel speeltijd rekenen.

De Kroaat speelde in zes jaar 185 wedstrijden voor de 'Reds', waarin hij acht doelpunten maakte. Lovren won vorig jaar met Liverpool de Champions League, dit seizoen kon de Engelse club na dertig jaar eindelijk weer eens de landstitel vieren. "Weer een Liverpool-legende die de club verlaat", zegt trainer Jürgen Klopp. "We zeiden al: wie is nu de beste vriend van Mo Salah? Want zij waren heel 'close'. We gaan hem missen."

De 57-voudig international, die in 2018 met Kroatië de WK-finale tegen Frankrijk verloor, speelde eerder voor Dinamo Zagreb, Olympique Lyon en Southampton.

Liverpool nam ook afscheid van Adam Lallana, die zijn loopbaan vervolgt bij Brighton & Hove Albion. De 32-jarige Lallana heeft voor drie jaar getekend bij de club van Davy Pröpper en Jurgen Locadia.

Lallana speelde sinds 2014 voor Liverpool, dat hem zes jaar geleden voor ruim 30 miljoen euro overnam van Southampton.

Meer uit Voetbal

Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

5 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

8 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

9 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

10 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

11 uur geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

11 uur geleden
Telstar wint met 4-2 van het Utrecht van oud-trainer Correia

VELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.

11 uur geleden