Verdediger Kramer verhuist van AZ naar NEC
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft verdediger Joris Kramer overgenomen van AZ. De 25-jarige Noord-Hollander ondertekende in Nijmegen een contract voor drie jaar, met een optie op nog een seizoen. AZ verhuurde Kramer afgelopen seizoen aan Go Ahead Eagles.
De verdediger uit Heiloo komt uit de Alkmaarse jeugdopleiding. Hij debuteerde in 2019 in de hoofdmacht van AZ, maar het bleef bij die ene competitiewedstrijd. Op huurbasis speelde Kramer voor FC Dordrecht, SC Cambuur en Go Ahead Eagles, waarvoor hij afgelopen seizoen 26 duels speelde in de Eredivisie. De verdediger scoorde twee keer. Kramer had nog een contract voor een jaar bij AZ.
"Joris is een welkome versterking in onze achterhoede", zegt technisch directeur Ted van Leeuwen van NEC. "Een echte verdediger in de stijl van NEC-verdedigers uit het verleden: no-nonsense. Voor de opbouw is het prettig dat hij linksbenig is, maar de nadruk ligt op verdedigen. En dat kan hij."
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
29 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
48 minuten geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
2 uur geleden