Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Kemper van Ajax naar ADO Den Haag

Verdediger Kemper van Ajax naar ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft Boy Kemper overgenomen van Ajax. De 21-jarige verdediger ondertekende een contract voor drie jaar in Den Haag. De linksback speelde in de afgelopen drie jaar 41 wedstrijden voor Jong Ajax in de eerste divisie.

Tot een debuut in de eredivisie kwam het nog niet. Kemper zat één keer bij de wedstrijdselectie van de hoofdmacht. Hij lag nog één jaar vast in Amsterdam. De Noord-Hollander speelde in de jeugd jarenlang voor FC Volendam. In 2016 stapte Kemper over naar Ajax.

"Boy is een strijder en een échte verdediger, die altijd alles geeft. Hij is een energieke, fitte en veelzijdige verdediger, die ook goed kan voetballen", zegt Martin Jol, hoofd van het Technisch Hart van ADO. "Het halen van spelers van de topclubs en hun beloftenploegen is al vaker een goede zet gebleken. Daar moet je het soms van hebben. Je weet dat de basis dan goed is. Dat is bij Boy ook aan de orde. Hij kan een mooie voetbaltoekomst tegemoet gaan."

Meer uit Voetbal

Verdediger Davies (33) verlengt bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Ben Davies blijft bij Tottenham Hotspur en staat voor zijn dertiende seizoen bij de club uit Londen. De 33-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract.

2 uur geleden
Manchester United neemt afscheid van Malacia, Casemiro en Sancho

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft afscheid genomen van de Nederlandse verdediger Tyrell Malacia. De negenvoudig international had een aflopend contract. Ook de Braziliaan Casemiro en de Engelsman Jadon Sancho vertrekken transfervrij bij de club.

4 uur geleden
Iran dreigt met stilleggen WK-duels bij protesten tegen regime

TEHERAN (ANP/BELGA) - Iran dreigt met het stilleggen van zijn wedstrijden tijdens het WK voetbal als er in de stadions protesten zijn van de Perzische diaspora tegen het islamitische bewind. "We hebben de FIFA al laten weten dat de verantwoordelijken van het team de wedstrijden zullen staken zodra we politieke leuzen in de stadions horen", zei de minister van Sport Ahmed Donjamali.

4 uur geleden
Duels FC Twente en Ajax verplaatst om Europese verplichtingen

ZEIST (ANP) - De wedstrijden van Ajax en FC Twente uit de derde speelronde van de Eredivisie zijn op voorhand verplaatst naar september. Dat maakte de KNVB bekend bij de publicatie van het voorlopige competitieprogramma op woensdag. De clubs kunnen zich zo optimaal voorbereiden op Europese wedstrijden. Ook NEC wil mogelijk uitstel.

7 uur geleden
WK-arbiter geweigerd om 'banden met vermoedelijke terroristen'

MIAMI (ANP/AFP/RTR) - WK-scheidsrechter Omar Abdulkadir Artan uit Somalië zou toegang tot de Verenigde Staten zijn geweigerd vanwege "banden met vermoedelijke leden van terroristische organisaties". Dat vertelde een functionaris van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken aan persbureau AFP.

8 uur geleden
Advocaat in de schijnwerpers bij honkbalduel Miami Marlins

MIAMI (ANP) - Dick Advocaat (78) staat op woensdagavond even als honkballer in de schijnwerpers. De bondscoach van de voetballers van Curaçao mag samen met aanvoerder Leandro Bacuna (34) de eerste bal gooien bij de honkbalwedstrijd tussen de Miami Marlins en de Arizona Diamondbacks. Advocaat speelde in zijn tienerjaren honkbal bij het Haagse ADO, waar hij een talentvol catcher was.

9 uur geleden
Scorende Messi maakt rentree bij oefenzege Argentinië op IJsland

AUBURN (ANP) - Lionel Messi lijkt op tijd fit voor het WK voetbal met Argentinië. De 38-jarige sterspeler vierde zijn rentree met een doelpunt tijdens een 3-0-oefenzege op IJsland in het Amerikaanse Auburn.

9 uur geleden