Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Janmaat keert terug bij ADO Den Haag

Verdediger Janmaat keert terug bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Daryl Janmaat speelt vanaf het nieuwe jaar weer voor ADO Den Haag. De 31-jarige verdediger ondertekende dinsdag een contract tot de zomer van 2023. Janmaat trainde al anderhalve maand mee bij ADO omdat hij zonder club zat.

"Het is prachtig om terug te komen bij de club waar het voor mij allemaal is begonnen. Dit voelt als thuiskomen. Ik wil hier misschien wel afsluiten. Maar ik kom hier zeker niet om af te bouwen. Ik ben fit en gretig", zegt Janmaat, die in 2007 zijn debuut maakte in het eerste elftal en een jaar later de overstap maakte naar sc Heerenveen. Vervolgens voetbalde de 34-voudig international bij Feyenoord, Newcastle United en Watford.

In de strijd tegen degradatie kan ADO versterking goed gebruiken. Het elftal van trainer Ruud Brood staat na veertien speelronden op de voorlaatste plaats. De onderste twee clubs degraderen rechtstreeks.

Martin Jol, hoofd van het technische hart bij ADO, zegt over Janmaat: "We hebben er vertrouwen in dat hij zijn oude vorm en fitheid snel zal terugvinden en dat wij met hem de belangrijke volgende stappen kunnen zitten in de strijd om lijfsbehoud in de Eredivisie. Daryl is een absolute versterking voor onze defensie en kan hierin op twee posities van waarde zijn: op rechts en in het centrum."

Meer uit Sport

Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

1 uur geleden
Atlete Felix wil in Amerikaanse estafetteploeg op Spelen 2028

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De Amerikaanse atlete Allyson Felix wil met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter deelnemen aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. De 40-jarige zevenvoudig olympisch kampioene kondigde onlangs haar rentree aan.

3 uur geleden
Talpa sluit deal met NOS over WK Voetbal 2026

HILVERSUM (ANP) - Talpa Network heeft de rechten verworven om samenvattingen op televisie uit te zenden van alle 104 wedstrijden van het WK voetbal en om fragmenten te gebruiken in zijn programma's. Dat zijn het mediabedrijf en de NOS overeengekomen, maakten beide partijen donderdag bekend.

18 uur geleden
Bredewold pakt ritzege in Vuelta Femenina, Van der Breggen valt

ASTORGA (ANP) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft donderdag de vijfde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. In de sprint van een door een valpartij uitgedund peloton was de Nederlandse renster van SD Worx-Protime de sterkste, voor haar Belgische ploeggenoot en klassementsleider Lotte Kopecky. De Italiaanse Letizia Paternoster werd net als woensdag derde.

18 uur geleden
Zeventien Nederlandse wielrenners starten in Giro d'Italia

NESSEBAR (ANP) - Zeventien Nederlandse wielrenners starten vrijdag in Bulgarije in de Ronde van Italië. Dat zijn er evenveel als vorig jaar. Een Nederlandse kanshebber op de eindzege is er niet, wel zijn er kansen voor sprinters als Casper van Uden en Dylan Groenewegen. Van Uden won vorig jaar een etappe in de Giro, Groenewegen lukte dat nog nooit.

1 dag geleden
Kopecky sprint naar ritzege en leiderstrui in Vuelta Femenina

ANTAS DE ULLA (ANP) - De Belgische wielrenster Lotte Kopecky heeft de vierde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De voormalige wereldkampioene van SD Worx-Protime was de beste in de sprint van een uitgedund peloton en neemt de leiding in het algemeen klassement over. Achter Kopecky werd haar ploeggenoot Anna van der Breggen tweede. De Italiaanse Letizia Paternoster werd derde.

1 dag geleden
Meldpunt geopend na onrust over subsidieregeling amateurvoetbal

AMERSFOORT (ANP) - De Belangenorganisatie Amateur Voetbalverenigingen (BAV) heeft een meldpunt geopend om ervaringen van clubs te verzamelen met de zogenoemde BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). De aanpassing van de verdeling van de subsidie zorgde voor onrust onder verenigingen, omdat zij hierdoor mogelijk geld mislopen.

1 dag geleden