Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Janmaat keert terug bij ADO Den Haag

Verdediger Janmaat keert terug bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Daryl Janmaat speelt vanaf het nieuwe jaar weer voor ADO Den Haag. De 31-jarige verdediger ondertekende dinsdag een contract tot de zomer van 2023. Janmaat trainde al anderhalve maand mee bij ADO omdat hij zonder club zat.

"Het is prachtig om terug te komen bij de club waar het voor mij allemaal is begonnen. Dit voelt als thuiskomen. Ik wil hier misschien wel afsluiten. Maar ik kom hier zeker niet om af te bouwen. Ik ben fit en gretig", zegt Janmaat, die in 2007 zijn debuut maakte in het eerste elftal en een jaar later de overstap maakte naar sc Heerenveen. Vervolgens voetbalde de 34-voudig international bij Feyenoord, Newcastle United en Watford.

In de strijd tegen degradatie kan ADO versterking goed gebruiken. Het elftal van trainer Ruud Brood staat na veertien speelronden op de voorlaatste plaats. De onderste twee clubs degraderen rechtstreeks.

Martin Jol, hoofd van het technische hart bij ADO, zegt over Janmaat: "We hebben er vertrouwen in dat hij zijn oude vorm en fitheid snel zal terugvinden en dat wij met hem de belangrijke volgende stappen kunnen zitten in de strijd om lijfsbehoud in de Eredivisie. Daryl is een absolute versterking voor onze defensie en kan hierin op twee posities van waarde zijn: op rechts en in het centrum."

Meer uit Sport

Nederlandse turners na eerste dag WK op plek vijf, Japan leidt

ROTTERDAM (ANP) - Turners Casimir Schmidt, Elijah Faverus, Amine Abaidi, Loran de Munck en Jermain Grünberg bezetten na vier van de zes startgroepen (subdivisies) de vijfde plek in het landenklassement bij de WK in Rotterdam. Olympisch teamkampioen Japan gaat aan de leiding (254,529 punten), gevolgd door Europees kampioen Groot-Brittannië (251,460).

7 uur geleden
Turner De Munck hoopt dat WK-teamfinale haalbaar is

ROTTERDAM (ANP) - Turner Loran de Munck (27) hoopt dat de teamscore van de Nederlandse ploeg voldoende is voor een plek in de teamfinale. Na drie van de zes startgroepen staat Nederland tweede. De beste acht landenteams gaan naar de finale.

7 uur geleden
Turner Schmidt na dagen van twijfel opgelucht bij WK

ROTTERDAM (ANP) - Turner Casimir Schmidt (30) heeft eerder deze week getwijfeld of hij wel in actie kon komen bij de WK in Rotterdam. Dat zei hij na afloop van de kwalificatiewedstrijd.

8 uur geleden
Nederlandse turners moeten voorlopig afwachten bij WK

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turners moeten bij de WK in Rotterdam nog lang wachten voor duidelijk is waar hun teamtotaal van 242,995 punten ze brengt. Na drie van de zes startgroepen (subdivisies) bezetten turners Casimir Schmidt, Loran de Munck, Elijah Faverus, Amine Abaidi en Jermain Grünberg de tweede plek in het landenklassement. De Russische ploeg, uitkomend als World Gymnastics 2, gaat voorlopig aan de leiding met 249,162 punten.

9 uur geleden
Borghesi wint vierde etappe Eneco Tour, Nooijen behoudt leiding

WIJSTER (ANP) - Wielrenster Letizia Borghesi heeft de vierde etappe van de Eneco Tour op haar naam geschreven. De Italiaanse van AG Insurance - Soudal was op de keien naar de top van de VAM-berg de sterkste en bleef Pfeiffer Georgi (Team Picnic PostNL) voor. Lieke Nooijen werd derde en gaat zondag als klassementsleidster de slotetappe in.

13 uur geleden
Van Empel viert rentree met vierde plaats in veldrit Meulebeke

MEULEBEKE (ANP) - Fem van Empel heeft haar rentree in het veldrijden gevierd met de vierde plaats in de Berencross in het Belgische Meulebeke. De 24-jarige drievoudig wereldkampioene was er bijna een jaar lang uit door mentale problemen.

13 uur geleden
Russische turners voorlopig aan de leiding bij WK in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Russische turnmannen, uitkomend als World Gymnastics 2, hebben na de tweede van in totaal zes startgroepen (subdivisies) de leiding gepakt in het landenklassement bij de WK turnen in Rotterdam.

13 uur geleden