Verdediger Huijsen mag voor Spanje uitkomen
ROME (ANP) - Verdediger Dean Huijsen heeft de Spaanse nationaliteit verkregen. De geboren Amsterdammer kan daardoor uitkomen voor Spaanse nationale teams.
De verwachting in Spanje is dat Huijsen wordt opgeroepen voor een duel van Jong Spanje op 26 maart met Jong België. De 18-jarige verdediger staat onder contract bij Juventus, maar maakt dit seizoen op huurbasis af voor AS Roma. Die club heeft hem niet ingeschreven voor de Europa League. AS Roma en Feyenoord strijden donderdag in een onderling duel om een plek in de achtste finales van de Europa League, na een gelijkspel vorige week in De Kuip (1-1).
Huijsen verhuisde op jeugdige leeftijd met zijn familie naar het zuiden van Spanje. Hij doorliep de jeugdopleiding van Málaga en tekende drie jaar geleden een contract bij Juventus. Hij speelde vorig jaar nog een duel voor de Nederlandse jeugdploeg voor spelers jonger dan 19 jaar.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
13 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
22 uur geleden