Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Huijsen mag voor Spanje uitkomen

Verdediger Huijsen mag voor Spanje uitkomen

ROME (ANP) - Verdediger Dean Huijsen heeft de Spaanse nationaliteit verkregen. De geboren Amsterdammer kan daardoor uitkomen voor Spaanse nationale teams.

De verwachting in Spanje is dat Huijsen wordt opgeroepen voor een duel van Jong Spanje op 26 maart met Jong België. De 18-jarige verdediger staat onder contract bij Juventus, maar maakt dit seizoen op huurbasis af voor AS Roma. Die club heeft hem niet ingeschreven voor de Europa League. AS Roma en Feyenoord strijden donderdag in een onderling duel om een plek in de achtste finales van de Europa League, na een gelijkspel vorige week in De Kuip (1-1).

Huijsen verhuisde op jeugdige leeftijd met zijn familie naar het zuiden van Spanje. Hij doorliep de jeugdopleiding van Málaga en tekende drie jaar geleden een contract bij Juventus. Hij speelde vorig jaar nog een duel voor de Nederlandse jeugdploeg voor spelers jonger dan 19 jaar.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Atlético Madrid bij start Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.

2 uur geleden
PSG begint Champions League met ruime zege op Slovan Bratislava

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.

2 uur geleden
Van Bronckhorst: FC Barcelona is nu beste ploeg van de wereld

BARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.

3 uur geleden
Valente baalt van tegentreffers, maar geniet ook van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."

3 uur geleden
Demirović leidt VfB Stuttgart naar zege op Viking FK

STUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.

4 uur geleden
Twente boekt tegen Telstar derde competitiezege

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.

4 uur geleden
Oppermachtig FC Barcelona scoort vijf keer tegen Feyenoord

BARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.

4 uur geleden