Verdediger Hilgers langer bij FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Mees Hilgers heeft zijn contract bij FC Twente verlengd. De 22-jarige verdediger is nu tot aan de zomer van 2026 aan de club uit Enschede verbonden. "Ik ben heel blij dat ik een nieuw contract heb getekend", vertelt hij op de website van zijn club. "Ik speel al twaalf jaar voor FC Twente en dit contract is voor mij een beloning voor al die jaren."
Hilgers debuteerde in december 2020 tijdens een uitduel met Ajax in het eerste elftal van FC Twente. Hij speelde tot dusver 55 competitieduels voor de nummer 5 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie. "Ik had het gevoel dat ik nog niet klaar was bij FC Twente en dat we nog meer kunnen bereiken met het team", stelt Hilgers. "FC Twente en de regio voelen vertrouwd voor mij. Ik ken iedereen bij de club en deze omgeving is mijn buurt geworden."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
4 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
4 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
6 uur geleden