Verdediger Hato wil seizoen bij Ajax afmaken
AMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato wil het seizoen afmaken bij Ajax. "Ik ga niet weg in de winter", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van donderdag met Galatasaray in de Europa League. "Ik wil het seizoen bij Ajax afmaken."
De 18-jarige verdediger werd afgelopen week in verband gebracht met clubs als Real Madrid en Liverpool. "Ik lees het allemaal", zei Hato. "Maar ik weet ook dat niet alles klopte. Voor mijn ontwikkeling is het beste dat ik nu bij Ajax blijf."
Hato bezocht zaterdag de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Ipswich Town. "Ik was door Ryan Gravenberch uitgenodigd", zei hij. "Maar ik heb daar niet met een directeur gesproken. Liverpool speelde goed en de sfeer in het stadion was goed, maar meer valt er niet te zeggen."
Hato was vorige week geschorst voor het verloren uitduel met Riga FS (1-0). "Dat was niet onze beste wedstrijd", zei hij. "Zondag spelen we tegen Feyenoord en dat is voor veel supporters de wedstrijd van het seizoen. Maar we willen ons ook tegen Galatasaray een beetje revancheren voor dat duel in Riga."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
2 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
5 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
6 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
6 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
11 uur geleden