Verdediger Hato wil seizoen bij Ajax afmaken
AMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato wil het seizoen afmaken bij Ajax. "Ik ga niet weg in de winter", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van donderdag met Galatasaray in de Europa League. "Ik wil het seizoen bij Ajax afmaken."
De 18-jarige verdediger werd afgelopen week in verband gebracht met clubs als Real Madrid en Liverpool. "Ik lees het allemaal", zei Hato. "Maar ik weet ook dat niet alles klopte. Voor mijn ontwikkeling is het beste dat ik nu bij Ajax blijf."
Hato bezocht zaterdag de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Ipswich Town. "Ik was door Ryan Gravenberch uitgenodigd", zei hij. "Maar ik heb daar niet met een directeur gesproken. Liverpool speelde goed en de sfeer in het stadion was goed, maar meer valt er niet te zeggen."
Hato was vorige week geschorst voor het verloren uitduel met Riga FS (1-0). "Dat was niet onze beste wedstrijd", zei hij. "Zondag spelen we tegen Feyenoord en dat is voor veel supporters de wedstrijd van het seizoen. Maar we willen ons ook tegen Galatasaray een beetje revancheren voor dat duel in Riga."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
15 uur geleden