Verdediger Hato wil seizoen bij Ajax afmaken
AMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato wil het seizoen afmaken bij Ajax. "Ik ga niet weg in de winter", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van donderdag met Galatasaray in de Europa League. "Ik wil het seizoen bij Ajax afmaken."
De 18-jarige verdediger werd afgelopen week in verband gebracht met clubs als Real Madrid en Liverpool. "Ik lees het allemaal", zei Hato. "Maar ik weet ook dat niet alles klopte. Voor mijn ontwikkeling is het beste dat ik nu bij Ajax blijf."
Hato bezocht zaterdag de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Ipswich Town. "Ik was door Ryan Gravenberch uitgenodigd", zei hij. "Maar ik heb daar niet met een directeur gesproken. Liverpool speelde goed en de sfeer in het stadion was goed, maar meer valt er niet te zeggen."
Hato was vorige week geschorst voor het verloren uitduel met Riga FS (1-0). "Dat was niet onze beste wedstrijd", zei hij. "Zondag spelen we tegen Feyenoord en dat is voor veel supporters de wedstrijd van het seizoen. Maar we willen ons ook tegen Galatasaray een beetje revancheren voor dat duel in Riga."
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
2 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
15 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
17 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
18 uur geleden