Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Hato wil seizoen bij Ajax afmaken

Verdediger Hato wil seizoen bij Ajax afmaken

AMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato wil het seizoen afmaken bij Ajax. "Ik ga niet weg in de winter", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van donderdag met Galatasaray in de Europa League. "Ik wil het seizoen bij Ajax afmaken."

De 18-jarige verdediger werd afgelopen week in verband gebracht met clubs als Real Madrid en Liverpool. "Ik lees het allemaal", zei Hato. "Maar ik weet ook dat niet alles klopte. Voor mijn ontwikkeling is het beste dat ik nu bij Ajax blijf."

Hato bezocht zaterdag de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Ipswich Town. "Ik was door Ryan Gravenberch uitgenodigd", zei hij. "Maar ik heb daar niet met een directeur gesproken. Liverpool speelde goed en de sfeer in het stadion was goed, maar meer valt er niet te zeggen."

Hato was vorige week geschorst voor het verloren uitduel met Riga FS (1-0). "Dat was niet onze beste wedstrijd", zei hij. "Zondag spelen we tegen Feyenoord en dat is voor veel supporters de wedstrijd van het seizoen. Maar we willen ons ook tegen Galatasaray een beetje revancheren voor dat duel in Riga."

Meer uit Voetbal

Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

2 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

21 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

21 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

21 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

1 dag geleden