Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Hancko slaat Feyenoord nog hoger aan dan vorig seizoen

Verdediger Hancko slaat Feyenoord nog hoger aan dan vorig seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko maakt wekelijks zoveel indruk bij Feyenoord dat supporters van de kampioen van Nederland soms nauwelijks kunnen bevatten dat hij nog in De Kuip speelt. "Ik ben blij met mijn prestaties maar ik moet me zeker nog ontwikkelen", zegt hij vlak voor het belangrijke thuisduel van woensdag met Lazio in de Champions League.

De 25-jarige Hancko denkt dat de komende twee duels met Lazio cruciaal zijn voor de eindstand in de poule. "Thuis moeten we eigenlijk zeker winnen en daarna moeten we daar een resultaat halen", wijst hij op de huidige stand in de poule. Atlético Madrid en Lazio hebben 4 punten na twee speelronden, gevolgd door Feyenoord met 3 punten en Celtic met 0 punten.

De beste twee ploegen overwinteren in de Champions League. Feyenoord maakt een goede kans op een langer verblijf in de koningsklasse als het minimaal 4 punten aan twee duels met Lazio overhoudt. Hancko kan zich de twee duels met Lazio van afgelopen seizoen nog goed herinneren. "In de uitwedstrijd waren we nog niet klaar voor dat niveau", doelt hij op een nederlaag van 4-2. "Thuis ging het duel gelijk op en wonnen we met 1-0. We zetten steeds weer stappen. We slagen er nog steeds in om beter te worden."

Hancko denkt dat het huidige Feyenoord sterker is dan de ploeg die afgelopen seizoen de landstitel won. "We winnen met grotere cijfers in de Eredivisie en laatst hebben we het heel goed gedaan tegen Atlético in de Champions League. Maar zij schieten drie keer op ons doel en winnen met 3-2. Lazio kan verdedigen zoals veel Italiaanse ploegen dat kunnen. We zullen misschien maar twee of drie kansen krijgen. Die moeten erin. Dat wordt cruciaal."

Meer uit Voetbal

Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

48 minuten geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

4 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

8 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

19 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

22 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

23 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

23 uur geleden