Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Hancko slaat Feyenoord nog hoger aan dan vorig seizoen

Verdediger Hancko slaat Feyenoord nog hoger aan dan vorig seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko maakt wekelijks zoveel indruk bij Feyenoord dat supporters van de kampioen van Nederland soms nauwelijks kunnen bevatten dat hij nog in De Kuip speelt. "Ik ben blij met mijn prestaties maar ik moet me zeker nog ontwikkelen", zegt hij vlak voor het belangrijke thuisduel van woensdag met Lazio in de Champions League.

De 25-jarige Hancko denkt dat de komende twee duels met Lazio cruciaal zijn voor de eindstand in de poule. "Thuis moeten we eigenlijk zeker winnen en daarna moeten we daar een resultaat halen", wijst hij op de huidige stand in de poule. Atlético Madrid en Lazio hebben 4 punten na twee speelronden, gevolgd door Feyenoord met 3 punten en Celtic met 0 punten.

De beste twee ploegen overwinteren in de Champions League. Feyenoord maakt een goede kans op een langer verblijf in de koningsklasse als het minimaal 4 punten aan twee duels met Lazio overhoudt. Hancko kan zich de twee duels met Lazio van afgelopen seizoen nog goed herinneren. "In de uitwedstrijd waren we nog niet klaar voor dat niveau", doelt hij op een nederlaag van 4-2. "Thuis ging het duel gelijk op en wonnen we met 1-0. We zetten steeds weer stappen. We slagen er nog steeds in om beter te worden."

Hancko denkt dat het huidige Feyenoord sterker is dan de ploeg die afgelopen seizoen de landstitel won. "We winnen met grotere cijfers in de Eredivisie en laatst hebben we het heel goed gedaan tegen Atlético in de Champions League. Maar zij schieten drie keer op ons doel en winnen met 3-2. Lazio kan verdedigen zoals veel Italiaanse ploegen dat kunnen. We zullen misschien maar twee of drie kansen krijgen. Die moeten erin. Dat wordt cruciaal."

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

2 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

4 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

5 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

6 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

7 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

9 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

18 uur geleden