Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Hancko slaat Feyenoord nog hoger aan dan vorig seizoen

Verdediger Hancko slaat Feyenoord nog hoger aan dan vorig seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko maakt wekelijks zoveel indruk bij Feyenoord dat supporters van de kampioen van Nederland soms nauwelijks kunnen bevatten dat hij nog in De Kuip speelt. "Ik ben blij met mijn prestaties maar ik moet me zeker nog ontwikkelen", zegt hij vlak voor het belangrijke thuisduel van woensdag met Lazio in de Champions League.

De 25-jarige Hancko denkt dat de komende twee duels met Lazio cruciaal zijn voor de eindstand in de poule. "Thuis moeten we eigenlijk zeker winnen en daarna moeten we daar een resultaat halen", wijst hij op de huidige stand in de poule. Atlético Madrid en Lazio hebben 4 punten na twee speelronden, gevolgd door Feyenoord met 3 punten en Celtic met 0 punten.

De beste twee ploegen overwinteren in de Champions League. Feyenoord maakt een goede kans op een langer verblijf in de koningsklasse als het minimaal 4 punten aan twee duels met Lazio overhoudt. Hancko kan zich de twee duels met Lazio van afgelopen seizoen nog goed herinneren. "In de uitwedstrijd waren we nog niet klaar voor dat niveau", doelt hij op een nederlaag van 4-2. "Thuis ging het duel gelijk op en wonnen we met 1-0. We zetten steeds weer stappen. We slagen er nog steeds in om beter te worden."

Hancko denkt dat het huidige Feyenoord sterker is dan de ploeg die afgelopen seizoen de landstitel won. "We winnen met grotere cijfers in de Eredivisie en laatst hebben we het heel goed gedaan tegen Atlético in de Champions League. Maar zij schieten drie keer op ons doel en winnen met 3-2. Lazio kan verdedigen zoals veel Italiaanse ploegen dat kunnen. We zullen misschien maar twee of drie kansen krijgen. Die moeten erin. Dat wordt cruciaal."

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

4 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

13 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

13 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

14 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

14 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

16 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

16 uur geleden