Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Gullit na ruim een jaar terug op het veld bij Cambuur

Verdediger Gullit na ruim een jaar terug op het veld bij Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Ruim een jaar nadat hij een zware knieblessure had opgelopen, staat Maxim Gullit weer op het veld bij SC Cambuur. De 21-jarige verdediger is aangesloten bij de selectie van trainer Sjors Ultee. "Het is fijn om Maxim weer op het veld te zien staan, al heeft hij nog wel een aantal stappen te gaan in zijn herstel", aldus Ultee.

De zoon van oud-topvoetballer Ruud Gullit liep vorig jaar februari in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard een zware knieblessure op. Cambuur had de verdediger in de zomer van 2021 overgenomen van AZ. Gullit ondertekende toen een contract voor twee jaar in Leeuwarden, met een optie op nog een seizoen. Hij speelde vorig seizoen als invaller zeven duels in de Eredivisie.

Cambuur staat na 25 wedstrijden onderaan in de Eredivisie met 16 punten, 1 punt minder dan FC Groningen. De ploeg van Ultee speelt zondagmiddag tegen Excelsior, de nummer 16 van de ranglijst die 4 punten meer heeft. Verdediger Marco Tol en middenvelder Ben Rienstra keren na blessures terug in de selectie van Cambuur.

Meer uit Voetbal

Casparij en City beginnen Champions League met 2-2 bij Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.

1 uur geleden
Real Madrid wil af van La Liga-voorzitter Tebas na kritiek

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.

3 uur geleden
Ajacied Dolberg langere tijd aan de kant door blessure bij Denen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.

6 uur geleden
KNVB na brief Infantino: vertrouwen hiermee nog niet hersteld

ZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.

6 uur geleden
Borussia Mönchengladbach stelt Blessin aan als nieuwe trainer

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.

7 uur geleden
Real Madrid-aanvoerder Valverde loopt enkelblessure op

MADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).

8 uur geleden
Brobbey hoopt topvorm bij Sunderland mee te nemen naar Oranje

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey wil zich de komende weken manifesteren als de eerste spits van Oranje. Met zijn drie doelpunten in de uitwedstrijd tegen Manchester City van zondag lijkt bondscoach Xavi Hernández nauwelijks nog om de aanvaller van Sunderland heen te kunnen.

8 uur geleden