Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Goes trots op doelpunt tegen oude club Ajax

Verdediger Goes trots op doelpunt tegen oude club Ajax

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes was de gevierde man bij AZ in de gewonnen achtste finale van de KNVB-beker tegen Ajax (2-0). De centrale verdediger opende de score en hield Brian Brobbey en de ingevallen Wout Weghorst van scoren af.

"Wouter Goes", zongen de supporters op de melodie van het nummer 'Daddy Cool' van Boney M. De 20-jarige verdediger werd na de overwinning verkozen tot beste man van de wedstrijd. "Het is echt lekker om een jongen als Wouter in ons elftal te hebben", zei aanvoerder Jordy Clasie. "Zo'n jongen heb je liever niet bij de tegenstander lopen. Het is lastig spelen tegen hem."

Goes schuwt de duels niet met zijn tegenstanders en hij is ook niet vies van een overtreding. Hij doet zoveel mogelijk om te winnen. De geboren Amsterdammer speelde in de jeugd voor Ajax maar stapte op 12-jarige leeftijd over naar AZ. "Ik kon die bal niet missen", zei hij over de openingstreffer tegen Ajax. "Maar het is voor mij heel bijzonder om tegen mijn oude club te scoren. Ajax was meer in balbezit maar ik denk dat we op de juiste momenten hebben toegeslagen."

Meer uit Voetbal

Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

17 minuten geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

29 minuten geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

2 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

2 uur geleden
Heracles - FC Twente na halfuur stilgelegd door bekers op veld

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.

3 uur geleden
FC Groningen wint derby van het noorden van sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

9 uur geleden