Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Godín laat contract bij Cagliari ontbinden

Verdediger Godín laat contract bij Cagliari ontbinden

CAGLIARI (ANP) - De vermaarde verdediger Diego Godín, recordinternational van Uruguay, heeft zijn contract bij het Italiaanse Cagliari laten ontbinden. De 35-jarige routinier vertrekt naar Brazilië, waar hij voor Atlético Mineiro gaat spelen. Hij ondertekent een contract tot het einde van dit jaar bij de club uit Belo Horizonte, met een optie op een verlenging van de verbintenis.

Godín kwam sinds september 2020 voor Cagliari uit. Daarvoor was hij een seizoen actief voor Internazionale. Zijn grootste successen behaalde de centrale verdediger bij Atlético Madrid, waarmee hij in negen seizoenen onder meer de Spaanse titel veroverde en twee keer de Europa League won.

Godín debuteerde in 2005 in de nationale ploeg. De aanvoerder van Uruguay is inmiddels goed voor 153 interlands. Godín was op drie WK's actief en won in 2011 met zijn landgenoten de Copa América.

Meer uit Voetbal

Frankrijk ten koste van Marokko naar halve finale WK voetbal

FOXBOROUGH (ANP) - Frankrijk heeft voor de derde keer op rij de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal bereikt. In het Boston Stadium was de wereldkampioen van 2018 met 2-0 te sterk voor Marokko. De doelpunten waren van Kylian Mbappé en Ousmane Dembélé. Op het vorige WK, in 2022 in Qatar, was Frankrijk ook al het eindstation voor Marokko, toen in de halve finale.

4 uur geleden
Doué in basis Frankrijk, Marokko zonder Saibari, met Salah-Eddine

FOXBOROUGH (ANP) - Désiré Doué start bij Frankrijk in de kwartfinale van het WK voetbal tegen Marokko in plaats van Bradley Barcola. Dat is de enige wijziging die bondscoach Didier Deschamps doorvoert in zijn basisopstelling ten opzichte van het met 1-0 gewonnen duel met Paraguay in de achtste finale. Dat betekent dat Kylian Mbappé in de punt van de aanval speelt, met achter hem naast Doué ook Michael Olise en Ousmane Dembélé.

7 uur geleden
Engeland-verdediger Quansah voor twee wedstrijden geschorst op WK

MIAMI (ANP/RTR) - De Engelse verdediger Jarell Quansah is door de FIFA voor twee wedstrijden geschorst nadat hij rood kreeg in de achtste finale op het WK voetbal tegen Mexico. Hij moet de straf direct uitzitten, wat betekent dat hij de kwartfinale tegen Noorwegen en een eventuele halve finale tegen Argentinië of Zwitserland mist.

9 uur geleden
FC Groningen doet aangifte van identiteitsfraude

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en technisch directeur van de club Mo Allach hebben aangifte gedaan van identiteitsfraude. Dat bevestigt een woordvoerder van de club donderdag na berichtgeving van RTV Noord en de NOS. Oplichters zouden zich op de transfermarkt hebben voorgedaan als Allach en zijn club en zo spelers en zaakwaarnemers om de tuin hebben geleid.

13 uur geleden
Steur (Ajax) tekent voor vijf seizoenen bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sean Steur heeft Ajax definitief verruild voor Newcastle United. De 18-jarige middenvelder heeft bij de club uit de Premier League een contract voor vijf seizoenen getekend.

14 uur geleden
Egypte langer door met bondscoach Hassan na uitschakeling WK

CAÏRO (ANP/RTR) - De Egyptische voetbalbond heeft het contract met bondscoach Hossam Hassan verlengd. Volgens lokale media loopt het contract tot en met 2030. Egypte werd dinsdag uitgeschakeld in de achtste finales van het WK door Argentinië (2-3), door drie late doelpunten van de titelverdediger.

1 dag geleden
Márquez volgt Aguirre op als bondscoach van Mexico na WK-exit

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Rafael Márquez is woensdag officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van Mexico. De 47-jarige oud-international van Mexico was assistent onder Javier Aguirre, die maandag opstapte na de uitschakeling op het WK voetbal. De naam van Márquez werd al genoemd als waarschijnlijke opvolger.

1 dag geleden