Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Godín laat contract bij Cagliari ontbinden

Verdediger Godín laat contract bij Cagliari ontbinden

CAGLIARI (ANP) - De vermaarde verdediger Diego Godín, recordinternational van Uruguay, heeft zijn contract bij het Italiaanse Cagliari laten ontbinden. De 35-jarige routinier vertrekt naar Brazilië, waar hij voor Atlético Mineiro gaat spelen. Hij ondertekent een contract tot het einde van dit jaar bij de club uit Belo Horizonte, met een optie op een verlenging van de verbintenis.

Godín kwam sinds september 2020 voor Cagliari uit. Daarvoor was hij een seizoen actief voor Internazionale. Zijn grootste successen behaalde de centrale verdediger bij Atlético Madrid, waarmee hij in negen seizoenen onder meer de Spaanse titel veroverde en twee keer de Europa League won.

Godín debuteerde in 2005 in de nationale ploeg. De aanvoerder van Uruguay is inmiddels goed voor 153 interlands. Godín was op drie WK's actief en won in 2011 met zijn landgenoten de Copa América.

Meer uit Voetbal

Deze zomer ruim meer transfers in Nederlandse betaalde voetbal

ZEIST (ANP) - Deze zomer hebben er in het Nederlandse betaalde voetbal meer transfers plaatsgevonden dan een jaar eerder. Het ging, bij de mannen en vrouwen gezamenlijk, om 1030 spelers die van club wisselden. Dat zijn 135 transfers meer dan in de zomer van 2025, meldt de KNVB.

7 uur geleden
Veel duels tussen Nederlandse topvoetbalsters in Champions League

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters die actief zijn in de Champions League zullen elkaar veelvuldig tegenkomen. Dat bleek uit de loting die vrijdag door de UEFA verricht werd. Het hoofdtoernooi van de Champions League telt bij de vrouwen achttien ploegen die in de competitiefase elk zes tegenstanders treffen.

7 uur geleden
PSV tegen Ajax nog zonder nieuwelingen Ouaissa en Lammers

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Sami Ouaissa, Sam Lammers en Mikkel Bro Hansen. De drie spelers werden deze week door de Eindhovenaren aan de selectie toegevoegd en zijn nog niet klaar voor speelminuten, zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie op sportcomplex De Herdgang.

7 uur geleden
De Graafschap 'boycot' uitwedstrijd Heracles om vervoersregeling

ALMELO (ANP) - De Graafschap 'boycot' de uitwedstrijd met Heracles Almelo van vrijdagavond vanwege de op het laatste moment gewijzigde vervoersregeling. Dat laat de Achterhoekse club vrijdagochtend op de eigen site weten. De club neemt geen uitsupporters mee, en buiten het elftal en de stafleden ook geen officiële vertegenwoordiging.

8 uur geleden
KNVB gaat niet in op FIFA-beschuldiging van 'lastercampagne' UEFA

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat op dit moment niet in op vragen over de beschuldiging vanuit de FIFA van een "lastercampagne" door de UEFA. Dat laat een woordvoerder van de Nederlandse voetbalbond vrijdag weten aan het ANP. Donderdagavond berichtte persbureau Reuters over een gerechtelijk document waaruit zou blijken dat de FIFA de Europese voetbalbond beschuldigt van het voeren van een lastercampagne tegen de FIFA en haar leiderschap.

10 uur geleden
Oud-Feyenoorder Ueda helpt Lille bij debuut als invaller aan zege

TOULOUSE (ANP) - Ayase Ueda heeft direct zijn waarde bewezen voor zijn nieuwe club Lille. De Japanse spits, die maandag werd overgenomen van Feyenoord, maakte als invaller het enige doelpunt in de uitwedstrijd tegen Toulouse in de Franse competitie.

23 uur geleden
Verdediger Ehizibue verruilt Udinese voor Genoa

GENUA (ANP) - Kingsley Ehizibue maakt in de Serie A de overstap van Udinese naar Genoa. De 31-jarige Nederlandse verdediger ondertekent een meerjarig contract bij zijn nieuwe werkgever.

23 uur geleden