Verdediger Geertruida zit tegen RKC weer bij selectie Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Lutsharel Geertruida maakt zondag deel uit van de selectie van Feyenoord, dat het in De Kuip opneemt tegen RKC Waalwijk. De verdediger liep twee weken geleden bij zijn debuut voor het Nederlands elftal tegen Frankrijk (4-0-verlies) een hamstringblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
"Lutsharel traint denk ik alweer een week mee", zei trainer Arne Slot vrijdag. "Hij had heel graag woensdag al bij de selectie gezeten voor de halve finale van de beker tegen Ajax. Dat vonden wij als staf iets te riskant omdat hij op dat moment nog niet volledig pijnvrij was. Zondag zit hij zeker bij de selectie en hij is ook weer beschikbaar om basisspeler te zijn. Maar we hebben meer spelers die het goed doen."
De rentree van Justin Bijlow laat niet lang meer op zich wachten. De doelman liep begin februari een breukje in zijn pols op en wordt sindsdien vervangen door Timon Wellenreuther. "Justin heeft deze week voor het eerst weer meegetraind", sprak Slot. "Hij is er natuurlijk veel langer uit geweest dan Geertruida. Je ziet dat hij de laatste tijd aan het meevoetballende gedeelte heel veel aandacht heeft besteed. Zijn keepershandelingen gaan ook weer steeds beter. Het is goed om te zien dat hij weer heel fit is en ook weer heel gretig is."
Wanneer Bijlow precies zijn rentree maakt, is volgens Slot nog niet te zeggen. "Uiteindelijk is hij onze eerste keeper. Maar ook een eerste keeper heeft even nodig om weer wedstrijdklaar te zijn. Of dat bij Justin één week of twee weken duurt, of misschien zelfs korter, dat is ook een beetje aanvoelen op basis van wat hij laat zien en van het moment."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
32 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
3 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
6 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
20 uur geleden