Verdediger Geertruida zit tegen RKC weer bij selectie Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Lutsharel Geertruida maakt zondag deel uit van de selectie van Feyenoord, dat het in De Kuip opneemt tegen RKC Waalwijk. De verdediger liep twee weken geleden bij zijn debuut voor het Nederlands elftal tegen Frankrijk (4-0-verlies) een hamstringblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
"Lutsharel traint denk ik alweer een week mee", zei trainer Arne Slot vrijdag. "Hij had heel graag woensdag al bij de selectie gezeten voor de halve finale van de beker tegen Ajax. Dat vonden wij als staf iets te riskant omdat hij op dat moment nog niet volledig pijnvrij was. Zondag zit hij zeker bij de selectie en hij is ook weer beschikbaar om basisspeler te zijn. Maar we hebben meer spelers die het goed doen."
De rentree van Justin Bijlow laat niet lang meer op zich wachten. De doelman liep begin februari een breukje in zijn pols op en wordt sindsdien vervangen door Timon Wellenreuther. "Justin heeft deze week voor het eerst weer meegetraind", sprak Slot. "Hij is er natuurlijk veel langer uit geweest dan Geertruida. Je ziet dat hij de laatste tijd aan het meevoetballende gedeelte heel veel aandacht heeft besteed. Zijn keepershandelingen gaan ook weer steeds beter. Het is goed om te zien dat hij weer heel fit is en ook weer heel gretig is."
Wanneer Bijlow precies zijn rentree maakt, is volgens Slot nog niet te zeggen. "Uiteindelijk is hij onze eerste keeper. Maar ook een eerste keeper heeft even nodig om weer wedstrijdklaar te zijn. Of dat bij Justin één week of twee weken duurt, of misschien zelfs korter, dat is ook een beetje aanvoelen op basis van wat hij laat zien en van het moment."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
10 uur geleden