Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Geertruida valt uit tijdens laatste training Oranje

Verdediger Geertruida valt uit tijdens laatste training Oranje

DUBLIN (ANP) - Lutsharel Geertruida is zaterdag uitgevallen tijdens de training van het Nederlands elftal. De verdediger van Feyenoord ging in het Aviva Stadium van Dublin al vroeg naar de kant. Geertruida had een kort gesprekje met dokter Edwin Goedhart en verliet de training daarna. De oefensessie was alleen het eerste kwartier openbaar. Bondscoach Ronald Koeman ging daarna achter gesloten deuren verder.

Geertruida was donderdag in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Griekenland (3-0) basisspeler en zou dat zondag tegen Ierland weer zijn. Als hij niet kan spelen, is Matthijs de Ligt normaal gesproken zijn vervanger. Op de persconferentie voor de laatste training, toen er nog niets met Geertruida aan de hand was, zei Koeman dat De Ligt zich op de positie van rechtercentrumverdediger moet richten.

Oranje speelt sinds deze week in een systeem met drie centrale verdedigers. Naast Geertruida waren dat tegen de Grieken aanvoerder Virgil van Dijk en Nathan Aké. Aké ging halverwege met spierklachten naar de kant. Mocht de speler van Manchester City zondag niet fit blijken te zijn, is Stefan de Vrij normaal gesproken opnieuw zijn vervanger. De Vrij speelt bij Inter ook op die positie, legde Koeman uit.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

5 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

8 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

8 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

9 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

12 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

13 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

13 uur geleden