Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Geertruida valt uit tijdens laatste training Oranje

Verdediger Geertruida valt uit tijdens laatste training Oranje

DUBLIN (ANP) - Lutsharel Geertruida is zaterdag uitgevallen tijdens de training van het Nederlands elftal. De verdediger van Feyenoord ging in het Aviva Stadium van Dublin al vroeg naar de kant. Geertruida had een kort gesprekje met dokter Edwin Goedhart en verliet de training daarna. De oefensessie was alleen het eerste kwartier openbaar. Bondscoach Ronald Koeman ging daarna achter gesloten deuren verder.

Geertruida was donderdag in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Griekenland (3-0) basisspeler en zou dat zondag tegen Ierland weer zijn. Als hij niet kan spelen, is Matthijs de Ligt normaal gesproken zijn vervanger. Op de persconferentie voor de laatste training, toen er nog niets met Geertruida aan de hand was, zei Koeman dat De Ligt zich op de positie van rechtercentrumverdediger moet richten.

Oranje speelt sinds deze week in een systeem met drie centrale verdedigers. Naast Geertruida waren dat tegen de Grieken aanvoerder Virgil van Dijk en Nathan Aké. Aké ging halverwege met spierklachten naar de kant. Mocht de speler van Manchester City zondag niet fit blijken te zijn, is Stefan de Vrij normaal gesproken opnieuw zijn vervanger. De Vrij speelt bij Inter ook op die positie, legde Koeman uit.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

13 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

13 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

13 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

14 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

15 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 dag geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden