Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Geertruida valt uit tijdens laatste training Oranje

Verdediger Geertruida valt uit tijdens laatste training Oranje

DUBLIN (ANP) - Lutsharel Geertruida is zaterdag uitgevallen tijdens de training van het Nederlands elftal. De verdediger van Feyenoord ging in het Aviva Stadium van Dublin al vroeg naar de kant. Geertruida had een kort gesprekje met dokter Edwin Goedhart en verliet de training daarna. De oefensessie was alleen het eerste kwartier openbaar. Bondscoach Ronald Koeman ging daarna achter gesloten deuren verder.

Geertruida was donderdag in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Griekenland (3-0) basisspeler en zou dat zondag tegen Ierland weer zijn. Als hij niet kan spelen, is Matthijs de Ligt normaal gesproken zijn vervanger. Op de persconferentie voor de laatste training, toen er nog niets met Geertruida aan de hand was, zei Koeman dat De Ligt zich op de positie van rechtercentrumverdediger moet richten.

Oranje speelt sinds deze week in een systeem met drie centrale verdedigers. Naast Geertruida waren dat tegen de Grieken aanvoerder Virgil van Dijk en Nathan Aké. Aké ging halverwege met spierklachten naar de kant. Mocht de speler van Manchester City zondag niet fit blijken te zijn, is Stefan de Vrij normaal gesproken opnieuw zijn vervanger. De Vrij speelt bij Inter ook op die positie, legde Koeman uit.

Meer uit Voetbal

Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

1 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

11 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

11 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

12 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

21 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

23 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden