Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger García terug naar Barcelona, maar wanneer is de vraag

Verdediger García terug naar Barcelona, maar wanneer is de vraag

BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse verdediger Eric García keert terug naar FC Barcelona. De 20-jarige Catalaan gaat zijn aflopende contract bij Manchester City niet verlengen en heeft zijn 'jawoord' al gegeven aan Barcelona, de club waarbij hij werd opgeleid. Trainer Ronald Koeman hoopt dat García deze winter al naar Camp Nou komt, maar hij moet afwachten of dat financieel gaat lukken.

"Hij komt zeker volgend seizoen", zei Koeman een dag voor de competitiewedstrijd tegen Athletic. "Als het niet lukt om hem deze maand te halen, dan moeten we dat accepteren."

Manchester City haalde García in 2017 weg uit de jeugdopleiding van Barcelona. De Spanjaard speelde vorig seizoen dertien wedstrijden in de Premier League, dit jaar kwam hij pas drie keer in actie. García wil dan ook graag terug naar Catalonië.

Barcelona wacht op een nieuwe voorzitter, die de grote financiële problemen moet gaan aanpakken. De verkiezing van een opvolger van de vorig jaar opgestapte Josep Maria Bartomeu werd onlangs vanwege de coronaperikelen uitgesteld naar 7 maart.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

24 minuten geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

35 minuten geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

1 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

2 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

2 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

12 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

12 uur geleden