Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger García terug naar Barcelona, maar wanneer is de vraag

Verdediger García terug naar Barcelona, maar wanneer is de vraag

BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse verdediger Eric García keert terug naar FC Barcelona. De 20-jarige Catalaan gaat zijn aflopende contract bij Manchester City niet verlengen en heeft zijn 'jawoord' al gegeven aan Barcelona, de club waarbij hij werd opgeleid. Trainer Ronald Koeman hoopt dat García deze winter al naar Camp Nou komt, maar hij moet afwachten of dat financieel gaat lukken.

"Hij komt zeker volgend seizoen", zei Koeman een dag voor de competitiewedstrijd tegen Athletic. "Als het niet lukt om hem deze maand te halen, dan moeten we dat accepteren."

Manchester City haalde García in 2017 weg uit de jeugdopleiding van Barcelona. De Spanjaard speelde vorig seizoen dertien wedstrijden in de Premier League, dit jaar kwam hij pas drie keer in actie. García wil dan ook graag terug naar Catalonië.

Barcelona wacht op een nieuwe voorzitter, die de grote financiële problemen moet gaan aanpakken. De verkiezing van een opvolger van de vorig jaar opgestapte Josep Maria Bartomeu werd onlangs vanwege de coronaperikelen uitgesteld naar 7 maart.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

3 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

5 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

5 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

6 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

6 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

6 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

8 uur geleden