Verdediger García terug naar Barcelona, maar wanneer is de vraag
BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse verdediger Eric García keert terug naar FC Barcelona. De 20-jarige Catalaan gaat zijn aflopende contract bij Manchester City niet verlengen en heeft zijn 'jawoord' al gegeven aan Barcelona, de club waarbij hij werd opgeleid. Trainer Ronald Koeman hoopt dat García deze winter al naar Camp Nou komt, maar hij moet afwachten of dat financieel gaat lukken.
"Hij komt zeker volgend seizoen", zei Koeman een dag voor de competitiewedstrijd tegen Athletic. "Als het niet lukt om hem deze maand te halen, dan moeten we dat accepteren."
Manchester City haalde García in 2017 weg uit de jeugdopleiding van Barcelona. De Spanjaard speelde vorig seizoen dertien wedstrijden in de Premier League, dit jaar kwam hij pas drie keer in actie. García wil dan ook graag terug naar Catalonië.
Barcelona wacht op een nieuwe voorzitter, die de grote financiële problemen moet gaan aanpakken. De verkiezing van een opvolger van de vorig jaar opgestapte Josep Maria Bartomeu werd onlangs vanwege de coronaperikelen uitgesteld naar 7 maart.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
2 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
3 uur geleden