Verdediger Fofana verruilt Leicester City voor Chelsea
LONDEN (ANP) - Wesley Fofana speelt de rest van dit seizoen voor Chelsea. De 21-jarige centrumverdediger komt over van Leicester City en tekent in Londen een zevenjarig contract.
De Fransman speelde twee seizoenen bij Leicester City, dat hem in 2020 bij het Franse Saint-Etienne wegplukte. Met Leicester won hij in 2021 de FA Cup en speelde hij in totaal 52 wedstrijden.
"De laatste twee dagen zijn belangrijke dagen voor me geweest en ik ben ontzettend blij", reageerde Fofana op zijn overstap. "Vanochtend heb ik met het team getraind. Het voelt als een droom voor me. Ik kijk ernaar uit om wedstrijden te spelen voor de fans en de club. Ik ben hier om prijzen te pakken. De Champions League, Premier League, FA Cup, Carabao Cup, alles", zei hij.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
3 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
7 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
7 uur geleden