Verdediger Fofana verruilt Leicester City voor Chelsea
LONDEN (ANP) - Wesley Fofana speelt de rest van dit seizoen voor Chelsea. De 21-jarige centrumverdediger komt over van Leicester City en tekent in Londen een zevenjarig contract.
De Fransman speelde twee seizoenen bij Leicester City, dat hem in 2020 bij het Franse Saint-Etienne wegplukte. Met Leicester won hij in 2021 de FA Cup en speelde hij in totaal 52 wedstrijden.
"De laatste twee dagen zijn belangrijke dagen voor me geweest en ik ben ontzettend blij", reageerde Fofana op zijn overstap. "Vanochtend heb ik met het team getraind. Het voelt als een droom voor me. Ik kijk ernaar uit om wedstrijden te spelen voor de fans en de club. Ik ben hier om prijzen te pakken. De Champions League, Premier League, FA Cup, Carabao Cup, alles", zei hij.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
11 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden