Verdediger Denswil op huurbasis terug naar Club Brugge
BRUGGE (ANP) - Stefano Denswil keert tijdelijk terug naar Club Brugge. De koploper van België huurt de Nederlandse verdediger voor de rest van het seizoen van Bologna.
De 27-jarige Denswil genoot zijn opleiding bij Ajax. Hij speelde tussen 2015 en 2019 al 177 wedstrijden voor Club Brugge De linksbenige centrale verdediger vierde twee landstitels met zijn Belgische ploeg.
Hij is de vierde Nederlander in de selectie van Club Brugge, na Ruud Vormer, Noa Lang en Bas Dost. "Gisteravond heb ik een berichtje gekregen dat alles rond was", vertelt Denswil op de website van zijn club. "Het voelde voor mij als een opluchting om terug te komen op mijn oude nest, waar ik vijf mooie jaren heb beleefd."
Bij Bologna kreeg Denswil na een redelijk eerste seizoen de afgelopen maanden minder speeltijd. "Maar het was een leerzame periode", vertelt hij. "Het is natuurlijk een heel ander soort competitie, het is veel tactischer dan in België. Daar heb ik natuurlijk ook van geleerd."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."
3 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.
4 uur geledenEINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.
4 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.
4 uur geleden