Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Denswil op huurbasis terug naar Club Brugge

Verdediger Denswil op huurbasis terug naar Club Brugge

BRUGGE (ANP) - Stefano Denswil keert tijdelijk terug naar Club Brugge. De koploper van België huurt de Nederlandse verdediger voor de rest van het seizoen van Bologna.

De 27-jarige Denswil genoot zijn opleiding bij Ajax. Hij speelde tussen 2015 en 2019 al 177 wedstrijden voor Club Brugge De linksbenige centrale verdediger vierde twee landstitels met zijn Belgische ploeg.

Hij is de vierde Nederlander in de selectie van Club Brugge, na Ruud Vormer, Noa Lang en Bas Dost. "Gisteravond heb ik een berichtje gekregen dat alles rond was", vertelt Denswil op de website van zijn club. "Het voelde voor mij als een opluchting om terug te komen op mijn oude nest, waar ik vijf mooie jaren heb beleefd."

Bij Bologna kreeg Denswil na een redelijk eerste seizoen de afgelopen maanden minder speeltijd. "Maar het was een leerzame periode", vertelt hij. "Het is natuurlijk een heel ander soort competitie, het is veel tactischer dan in België. Daar heb ik natuurlijk ook van geleerd."

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

9 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

10 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

10 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

11 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

19 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden