Verdediger De Ligt krijgt mogelijk rust bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Het is onzeker of Matthijs de Ligt zaterdag bij Bayern München in de basis staat in het competitieduel met Augsburg. De Nederlandse verdediger heeft aangegeven wat last van vermoeidheid te hebben, na de midweekse inspanningen tegen Paris Saint-Germain. "Mogelijk krijgt hij wat rust", zei trainer Julian Nagelsmann.
De Ligt speelde een belangrijke rol in het duel met de Franse kampioen in de achtste finales van de Champions League, door bij een nog gelijke stand de bal van de doellijn te halen. Bayern München won vervolgens met 2-0 en plaatste zich voor de kwartfinales.
Naast De Ligt krijgen ook Thomas Müller, Kingsley Coman en Leon Goretzka mogelijk wat meer tijd om te herstellen, zo vervolgde Nagelsmann. "We gaan in elk geval wat rouleren." Eric Maxim Choupo-Moting ontbreekt in elk geval. De spits is geblesseerd.
Mogelijk biedt dit alles een kans aan Ryan Gravenberch, Daley Blind en Noussair Mazraoui, die tegen Paris Saint-Germain op de bank bleven. Nagelsmann heeft verder ook nog onder anderen topspelers als Sadio Mané, Leroy Sané en Serge Gnabry achter de hand.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
42 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
3 uur geleden