
Verdediger Brenet tot einde van seizoen bij FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Joshua Brenet is aangesloten bij FC Twente. De 27-jarige verdediger tekende een contract tot het eind van dit seizoen bij de Eredivieclub uit Enschede. Brenet speelde sinds 2018 voor het TSG 1899 Hoffenheim, dat uitkomt in de Bundesliga.
"Ik kijk er naar uit om weer in Nederland te spelen", zegt de voetballer op de website van zijn nieuwe club. "FC Twente is een mooie club, met goede supporters en een prachtig stadion. Ik wil weer laten zien wie ik ben als voetballer en ik wil mijn carrière weer een boost geven."
"Na het vertrek van Jayden Oosterwolde naar Parma, wilden we onze selectie versterken met een extra vleugelverdediger", zegt technisch directeur Jan Streuer. "Joshua is ervaren en kan op beide backposities spelen. Hij is een goede versterking voor onze selectie."
Brenet debuteerde in 2012 in het betaald voetbal voor PSV. In de zomer van 2018 maakte hij de overstap naar Hoffenheim. Begin 2020 speelde de verdediger op huurbasis een half seizoen voor Vitesse. Brenet speelde twee keer voor het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal ergert zich aan het supportersgeweld en begrijpt niet dat er nog steeds vuurwerk in stadions kan worden afgestoken. "In de play-offs van de Keuken Kampioen Divisie worden twee wedstrijden niet uitgespeeld omdat een stelletje mafkezen vuurwerk afsteekt", zei hij bij Goedemorgen Eredivisie op ESPN.
33 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman denkt dat Quinten Timber toe is aan een transfer. De bondscoach reageerde bij ESPN op vragen over de contractverlenging van de Feyenoord-middenvelder. "Quinten is denk ik wel toe aan een volgende stap", zei Koeman. "Dat heeft hij ook bij het Nederlands elftal wel aangetoond."
45 minuten geledenLISSABON (ANP) - Voetballer Ángel Di María keert volgend seizoen niet terug bij Benfica. De Argentijnse aanvaller maakte dat bekend nadat zijn club zaterdag door een 1-1-gelijkspel tegen Braga naast de titel in de Portugese competitie had gegrepen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft voor het eerst in de 119-jarige clubhistorie een grote voetbalprijs gewonnen. De Londenaren versloegen Manchester City in de finale van de FA Cup. Op Wembley werd het 1-0.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Voetbalster Jaimy Ravensbergen van FC Twente was "supertrots op het hele team" na het veroveren van de landstitel. De 24-jarige topscorer van de Eredivisie voor vrouwen draaide op de spannende laatste speeldag met een hattrick een ruime achterstand tegen AZ (0-2) om in een 3-2-zege voor FC Twente.
19 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente zijn voor het tweede jaar op rij landskampioen geworden. De koploper draaide op de spannende laatste speeldag tegen AZ een 0-2-achterstand om in een 3-2-zege. Concurrent PSV, dat met dezelfde cijfers won van Feyenoord, greep vanwege een minder doelsaldo naast de titel.
20 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Dean Huijsen verlaat aan het einde van het seizoen Bournemouth voor Real Madrid. De Spaanse topclub betaalt de afkoopsom van bijna 60 miljoen euro die in het contract van de verdediger staat, bevestigt de Engelse club.
23 uur geleden