Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Brenet krijgt zestig uur taakstraf in plaats van cel

Verdediger Brenet krijgt zestig uur taakstraf in plaats van cel

ZWOLLE (ANP) - Voetballer Joshua Brenet hoeft niet de gevangenis in. De voormalige verdediger van FC Twente werd vorig jaar veroordeeld door de rechtbank in Almelo tot een maand cel omdat hij in januari 2023 binnen twee weken in Enschede en in Bathmen werd betrapt op het rijden zonder geldig rijbewijs. De gevangenisstraf is in hoger beroep omgezet in een taakstraf.

Het gerechtshof in Zwolle legde de international van Curaçao een werkstraf van zestig uur op. De voetballer werd in 2020 ook al eens betrapt op rijden onder invloed. Hij kreeg destijds een boete en moest verplicht een cursus volgen.

Brenet was vorig jaar na de veroordeling niet meer welkom bij FC Twente. Hij vond met Al-Rayyan uit Qatar een nieuwe werkgever. Brenet kwam naar Nederland om bij het hoger beroep aanwezig te zijn. "Ik zal mijn verantwoordelijkheid nemen, want spijt heb ik zeker. Ik heb ervan geleerd en heb lang op de blaren moeten zitten. Je kunt wel zeggen dat ik er ook littekens aan over heb gehouden", zei Brenet volgens RTV Oost.

Meer uit Voetbal

16 Feyenoord-supporters aangehouden in Stuttgart na vernielingen

STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.

5 minuten geleden
AZ buigt in Conference League voor Crystal Palace: 1-3

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.

7 uur geleden
VfB Stuttgart neemt in slotfase afstand van Feyenoord

STUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).

7 uur geleden
Voormalig Ajax-trainer Farioli: blij om coach van Porto te zijn

UTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.

8 uur geleden
FC Utrecht pakt tegen FC Porto met 10 man eerste punt in Europa

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles kan tegen RB Salzburg niet opnieuw stunten

SALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .

9 uur geleden
Feyenoord begint met Borges en Larin tegen VfB Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.

9 uur geleden