Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Brenet keert bij Vitesse terug in eredivisie

Verdediger Brenet keert bij Vitesse terug in eredivisie

ARNHEM (ANP) - Joshua Brenet keert terug in de eredivisie. De 25-jarige vleugelverdediger maakt het seizoen op huurbasis af bij Vitesse. De Arnhemse club huurt hem van TSG 1899 Hoffenheim in Duitsland.

Brenet is afkomstig uit de jeugdopleiding van Roda JC. Hij brak door bij PSV waar hij in december 2012 zijn debuut in de hoofdmacht maakte. In Eindhoven won Brenet onder meer drie landstitels. Hij verhuisde in de zomer van 2018 naar Hoffenheim, waar hij dit seizoen onder leiding van coach Alfred Schreuder slechts een paar keer actief was in de Duitse beker.

"Vitesse staat voor verzorgd voetbal en beschikt altijd over een goede selectie", liet Brenet weten. "Dat is ook de reden dat ik nu voor Vitesse heb gekozen. Vitesse heeft als doel om Europees voetbal te halen, voor die prijs ga ik alles geven."

Fit worden

Volgens technisch directeur Marc van Hintum moet Brenet nog wel "zo snel mogelijk" weer topfit worden. "Wij gaan hem daarbij helpen."

Vitesse legde eerder op de dag de Noorse spits Filip Möller Delaveris (19) vast. Diens landgenoot Sondre Tronstad werd vorige week al aangetrokken.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

7 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

8 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

9 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

9 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

13 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

13 uur geleden