Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Brenet keert bij Vitesse terug in eredivisie

Verdediger Brenet keert bij Vitesse terug in eredivisie

ARNHEM (ANP) - Joshua Brenet keert terug in de eredivisie. De 25-jarige vleugelverdediger maakt het seizoen op huurbasis af bij Vitesse. De Arnhemse club huurt hem van TSG 1899 Hoffenheim in Duitsland.

Brenet is afkomstig uit de jeugdopleiding van Roda JC. Hij brak door bij PSV waar hij in december 2012 zijn debuut in de hoofdmacht maakte. In Eindhoven won Brenet onder meer drie landstitels. Hij verhuisde in de zomer van 2018 naar Hoffenheim, waar hij dit seizoen onder leiding van coach Alfred Schreuder slechts een paar keer actief was in de Duitse beker.

"Vitesse staat voor verzorgd voetbal en beschikt altijd over een goede selectie", liet Brenet weten. "Dat is ook de reden dat ik nu voor Vitesse heb gekozen. Vitesse heeft als doel om Europees voetbal te halen, voor die prijs ga ik alles geven."

Fit worden

Volgens technisch directeur Marc van Hintum moet Brenet nog wel "zo snel mogelijk" weer topfit worden. "Wij gaan hem daarbij helpen."

Vitesse legde eerder op de dag de Noorse spits Filip Möller Delaveris (19) vast. Diens landgenoot Sondre Tronstad werd vorige week al aangetrokken.

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal stuit op Duitsland in Nations League

BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.

3 uur geleden
Feyenoord verrast en versterkt zich met transfervrije Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.

4 uur geleden
UEFA voelt niets voor terugkeer Rusland op Europese toernooien

BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.

6 uur geleden
Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

9 uur geleden
PSV zonder uitrustende Saibari tegen FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.

9 uur geleden
Bondscoach Tuchel verlengt bij Engeland tot en met EK 2028

LONDEN (ANP) - Thomas ​Tuchel ⁠heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. ​De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.

11 uur geleden
Nottingham is na ontslag Dyche toe aan vierde coach dit seizoen

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen ⁠hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.

14 uur geleden