Verdediger Bonucci start juridische procedure tegen Juventus
TURIJN (ANP) - Voetballer Leonardo Bonucci is een juridische procedure begonnen tegen Juventus. De Italiaanse verdediger vindt dat hij door de club onheus is behandeld in de periode voor zijn gedwongen vertrek, melden Italiaanse media dinsdag.
De 36-jarige Bonucci speelde het grootste deel van zijn carrière voor de topclub uit Turijn, waarmee hij onder meer acht keer de Italiaanse landstitel won. Deze zomer kwam het tot een breuk. De ervaren centrale verdediger vervolgde zijn loopbaan bij Union Berlin.
Volgens Bonucci werd hij door Juventus "abnormaal behandeld" en raakten zijn carrière en imago daardoor beschadigd. De speler en zijn advocaat verwijzen onder meer naar het feit dat hij, ondanks een doorlopend contract, geen goede trainingsfaciliteiten tot zijn beschikking kreeg. Zo mocht hij geen gebruikmaken van de gymzaal of het zwembad en moest hij op andere uren dan de A-selectie trainen.
Volgens Bonucci gaat het niet om een persoonlijke vete tegen Juventus, maar is het een principiële zaak. Hij belooft ook een eventuele schadevergoeding over te maken aan een goed doel.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
16 uur geleden