Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Boateng moet na tien jaar weg bij Bayern München

Verdediger Boateng moet na tien jaar weg bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Aan het dienstverband van Jérôme Boateng bij Bayern München komt na tien jaar een einde. De Duitse verdediger heeft onlangs van de clubleiding te horen gekregen dat zijn aflopende contract niet wordt verlengd. "Ik heb het aan Jérôme uitgelegd, hij begreep het ook", zei technisch directeur Hasan Salihamidzic rond het verloren Champions Leagueduel met Paris Saint-Germain (2-3) op tv-zender Sky.

Boateng verhuisde in 2011 van Manchester City naar Bayern München. De 32-jarige verdediger uit Berlijn, die eerder voor Hertha BSC en Hamburger SV speelde, werd met de Duitse club acht keer kampioen en de negende titel lijkt aanstaande. Ook won hij met Bayern twee keer de Champions League en het WK voor clubs, in 2013 en 2020.

Mede door blessures was Boateng de laatste jaren niet altijd een vaste waarde. Hij begon woensdag tegen PSG op de bank, maar kwam al voor rust de geblesseerde Niklas Süle vervangen.

Bondscoach Joachim Löw besloot begin 2019 om Boateng, Mats Hummels en Thomas Müller niet meer te selecteren voor de Duitse voetbalploeg. Zij veroverden in 2014 met de 'Mannschaft' de wereldtitel.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

6 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

6 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

6 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

7 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

9 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

9 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

10 uur geleden