Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Bijen verlaat FC Twente transfervrij voor ADO Den Haag

Verdediger Bijen verlaat FC Twente transfervrij voor ADO Den Haag

ENSCHEDE (ANP) - Peet Bijen verlaat FC Twente transfervrij voor ADO Den Haag. De verdediger tekent een contract voor twee jaar, zo meldt zijn nieuwe club.

De 25-jarige Bijen, geboren in Hengelo, speelde sinds zijn elfde voor FC Twente. Hij droeg het afgelopen seizoen de aanvoerdersband als Wout Brama niet meedeed. Bijen speelde 144 duels in de hoofdmacht van de club uit Enschede en scoorde twaalf keer. Bijen en FC Twente vonden elkaar de afgelopen weken niet in een nieuwe verbintenis.

"Dit voelt voor mij als een goede vervolgstap, waarmee ik me verder wil ontwikkelen als speler en als mens", vertelt Bijen. "Samen met het team, de staf en de club hoop ik de komende seizoenen mooie stappen te kunnen maken. En natuurlijk ook met de fans, die altijd voor een mooie sfeer zorgen en staan voor passie en strijd. Dat herken ik in mezelf. Ik geef namelijk altijd honderd procent. Ik kan niet wachten om dat in het shirt van ADO Den Haag te doen."

Tweede aanwinst

Bijen is de tweede aanwinst voor ADO voor het nieuwe seizoen, na Kees de Boer, die van Swansea City is overgekomen.

FC Twente is nog op zoek naar een nieuwe trainer. De Duitse coach Alex Zorniger gold als de topkandidaat voor die vacature. De nieuwe technisch directeur Jan Streuer zei tijdens zijn presentatie echter dat zijn voorkeur uitgaat naar een Nederlandse trainer. Streuer is op zoek naar tien tot twaalf nieuwe spelers voor FC Twente.

Meer uit Voetbal

Union Sint-Gillis verslaat Anderlecht en blijft koploper

BRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.

6 uur geleden
Sørloth leidt Atlético met vier treffers naar zege op Sociedad

MADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.

6 uur geleden
Sparta wint bij Almere City en strijdt om play-offs

ALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.

7 uur geleden
Hamburger SV keert na zeven jaar terug in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.

7 uur geleden
Fortuna-Sittard wint van NAC Breda en houdt kans op play-offs

SITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.

9 uur geleden
Kampioen Bayern wint laatste thuisduel met clubicoon Müller

MÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.

9 uur geleden
Lazio voorkomt in slotseconden nederlaag tegen Juventus

ROME (ANP) - Lazio heeft in de strijd om de vierde plek in de Serie A ternauwernood een nederlaag tegen Juventus voorkomen. In het Stadio Olimpico in Rome eindigde de wedstrijd in 1-1.

9 uur geleden