Verdediger Aké mist ook thuisduel van City met Real Madrid
MANCHESTER (ANP) - Nathan Aké mist woensdag ook de thuiswedstrijd van Manchester City tegen Real Madrid in de halve finale van de Champions League. De verdediger is onvoldoende hersteld van een blessure die hij anderhalve week geleden opliep tijdens een competitiewedstrijd tegen Leeds United. "Behalve Aké is iedereen fit", zei trainer Pep Guardiola op een persconferentie.
De Spaanse trainer dingt met City nog mee naar winst van de Champions League, Premier League en FA Cup. Hij heeft zijn spelers gewaarschuwd voor Real Madrid, na de 1-1 van vorige week in de hoofdstad van Spanje. "Mensen zeggen dat we dichtbij zijn. Ik denk dat we nog ver weg zijn", zei Guardiola. "De wedstrijden die er nu aankomen zijn het allermoeilijkste."
City snakt naar de winst van de Champions League, een trofee die nog ontbreekt in de prijzenkast van een van de rijkste clubs van de wereld. "Natuurlijk willen we dit toernooi graag winnen", zei Guardiola. "En we zijn al vaak dichtbij geweest. Maar toen ik hier zeven jaar geleden tekende, heeft niemand gezegd dat ik de Champions League moet winnen. En de spelers kan je ook niets kwalijk nemen, zolang ze alles blijven geven."
Meer uit Voetbal
INGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
9 minuten geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
2 uur geledenTORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).
4 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.
5 uur geledenTORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - President Donald Trump heeft de Amerikaanse voetballers telefonisch succes gewenst voorafgaand aan hun openingswedstrijd op het WK tegen Paraguay. Trump is zelf niet aanwezig bij de wedstrijd in Los Angeles, maar in een op sociale media gedeelde video meldde Team USA dat de president belde om zijn steun uit te spreken aan de ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.
7 uur geleden