Verdediger Aké mist ook thuisduel van City met Real Madrid
MANCHESTER (ANP) - Nathan Aké mist woensdag ook de thuiswedstrijd van Manchester City tegen Real Madrid in de halve finale van de Champions League. De verdediger is onvoldoende hersteld van een blessure die hij anderhalve week geleden opliep tijdens een competitiewedstrijd tegen Leeds United. "Behalve Aké is iedereen fit", zei trainer Pep Guardiola op een persconferentie.
De Spaanse trainer dingt met City nog mee naar winst van de Champions League, Premier League en FA Cup. Hij heeft zijn spelers gewaarschuwd voor Real Madrid, na de 1-1 van vorige week in de hoofdstad van Spanje. "Mensen zeggen dat we dichtbij zijn. Ik denk dat we nog ver weg zijn", zei Guardiola. "De wedstrijden die er nu aankomen zijn het allermoeilijkste."
City snakt naar de winst van de Champions League, een trofee die nog ontbreekt in de prijzenkast van een van de rijkste clubs van de wereld. "Natuurlijk willen we dit toernooi graag winnen", zei Guardiola. "En we zijn al vaak dichtbij geweest. Maar toen ik hier zeven jaar geleden tekende, heeft niemand gezegd dat ik de Champions League moet winnen. En de spelers kan je ook niets kwalijk nemen, zolang ze alles blijven geven."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
49 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
3 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
5 uur geleden