Verdachte van dood 4-jarig meisje Rotterdam vrijgelaten
ROTTERDAM (ANP) - De man die wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van een 4-jarig meisje in Rotterdam is vrijgelaten, meldde het Openbaar Ministerie dinsdagmiddag. Hij blijft wel verdachte. Het gaat om een 43-jarige man uit Rotterdam. De man is vrijgelaten omdat er onvoldoende bewijs tegen hem ligt om hem gedurende het onderzoek vast te houden, aldus een woordvoerster van het OM.
Het meisje werd afgelopen zaterdag door de politie gevonden in een woning aan de Blokfluit in de Rotterdamse wijk Zevenkamp. Wat er precies met haar is gebeurd wordt nog onderzocht, aldus het OM. Of ze door een misdrijf om het leven kwam, is dus ook nog niet bekend. "We houden alle scenario's open."
Wat de relatie van de verdachte tot het meisje is, wil de woordvoerster om privacyredenen niet zeggen. Wel zegt ze dat hij "uit de relationele sfeer van het meisje" komt. Op dit moment zijn er volgens haar niet nog meer verdachten in beeld. De politie reageerde dinsdag niet op vragen over de zaak.
Meer uit Binnenland
HOOGEVEEN (ANP) - In het centrum van Hoogeveen is in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand uitgebroken aan de Jonkheer de Jongestraat. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio Drenthe begon het met een autobrand die is overgeslagen naar een woning.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Hevige buien die gepaard gaan met onweer zijn zaterdagavond via het zuiden Nederland binnengetrokken. Op sommige plekken zorgde dat voor overlast. Zo werd de voetbalwedstrijd in Nijmegen tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - De inzet van de buitenlandse brandweerdiensten is niet meer nodig bij het bestrijden van de natuurbranden. Dat laten minister David van Weel van Justitie en Veiligheid en voorzitter Hein van der Loo van het Interregionaal Beleidsteam (IRBT) weten.
14 uur geledenBUDEL (ANP) - De brandweer gaat bij het bestrijden van de natuurbrand bij Weert en Budel over op een andere tactiek. Er worden daar nu voor het eerst twee zogenoemde handcrews ingezet, meldt de brandweer. Dat zijn specialistische brandweerteams die met handgereedschap de brand tegengaan op plekken waar blusvoertuigen niet kunnen komen.
15 uur geledenOIRSCHOT (ANP) - In de buurt van Oirschot is zaterdagmiddag opnieuw vuur waargenomen in een natuurgebied waar eerder ook al brand heeft gewoed. Dat meldt de veiligheidsregio van Zuidoost-Brabant.
16 uur geledenDEN HAAG/ATHENE (ANP) - De Nederlandse ambassade in Griekenland heeft consulaire bijstand verleend aan drie Nederlandse deelnemers aan de Global Sumud Flotilla, de burgervloot met hulpgoederen voor Gaza. Dat laat het ministerie van Buitenlandse Zaken weten.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voormalige televisiepresentator en politicus Carlo Strijk is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat laat Niels Jens Uitvaartzorg weten aan het ANP namens de familie. Strijk overleed afgelopen week in zijn slaap.
19 uur geleden