Verdachte van dood 4-jarig meisje Rotterdam vrijgelaten
ROTTERDAM (ANP) - De man die wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van een 4-jarig meisje in Rotterdam is vrijgelaten, meldde het Openbaar Ministerie dinsdagmiddag. Hij blijft wel verdachte. Het gaat om een 43-jarige man uit Rotterdam. De man is vrijgelaten omdat er onvoldoende bewijs tegen hem ligt om hem gedurende het onderzoek vast te houden, aldus een woordvoerster van het OM.
Het meisje werd afgelopen zaterdag door de politie gevonden in een woning aan de Blokfluit in de Rotterdamse wijk Zevenkamp. Wat er precies met haar is gebeurd wordt nog onderzocht, aldus het OM. Of ze door een misdrijf om het leven kwam, is dus ook nog niet bekend. "We houden alle scenario's open."
Wat de relatie van de verdachte tot het meisje is, wil de woordvoerster om privacyredenen niet zeggen. Wel zegt ze dat hij "uit de relationele sfeer van het meisje" komt. Op dit moment zijn er volgens haar niet nog meer verdachten in beeld. De politie reageerde dinsdag niet op vragen over de zaak.
Meer uit Binnenland
WEERT (ANP) - De natuurbrand bij Weert breidt zich niet meer verder uit, zegt de veiligheidsregio. Volgens een woordvoerder beslaat de brand nu een gebied van naar schatting 700.000 vierkante meter, oftewel 70 hectare. Het lukt de brandweer om de brand binnen die zone te houden via zogeheten 'stoplijnen'.
1 uur geledenWINTELRE (ANP) - In de afgelopen dagen waren er al meerdere kleine brandjes op de Oirschotse Hei ten westen van Eindhoven. Die waren snel uit. Op de momenten dat die vuren uitbraken, waren militairen niet aan het oefenen op het terrein. Dat zegt de Koninklijke Marechaussee.
1 uur geledenWEERT (ANP) - De natuurbrand bij Weert breidt zich steeds verder uit, meldt de veiligheidsregio. Het vuur springt op meerdere plekken over via boomtoppen.
2 uur geledenWINTELRE (ANP) - De brand op de Oirschotse Heide ten westen van Eindhoven is nog niet onder controle. Het vuur breidt zich nog uit, laat een woordvoerder van de brandweer weten. De brand heeft een geschatte omvang van ongeveer 500 bij 500 meter.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Natuurbranden zorgden in april al vijf keer voor NL-Alerts, twee meer dan in heel 2025. Dat blijkt uit een ANP-analyse van alle gepubliceerde NL-Alerts in 2026 en 2025.
3 uur geledenWINTELRE (ANP) - De brand op de Oirschotse Heide bij Eindhoven is aan één kant onder controle, in de buurt van het dorp Wintelre. Daar neemt de rookontwikkeling af. Aan de andere kant is het vuur nog niet onder controle. De brandweer verwacht geen grote uitbreidingen meer, maar denkt nog uren bezig te zijn met blussen. Het nablussen wordt mogelijk nachtwerk, vertelt een woordvoerder.
3 uur geledenWEERT (ANP) - In verschillende delen van Nederland staan donderdag natuurgebieden in brand. In het Gelderse 't Harde brak woensdag een brand uit op een militair oefenterrein. Die brand is donderdag nog niet onder controle gebracht. Inmiddels staat ook een oefenterrein in Weert deels in brand, evenals een stuk van de Oirschotse Heide in Noord-Brabant. Daar waren militairen aan het oefenen toen het vuur ontstond.
3 uur geleden