Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdachte op de vlucht voor politie springt Maas in en ontkomt

Verdachte op de vlucht voor politie springt Maas in en ontkomt

TEGELEN (ANP) - Een verdachte van een vechtpartij heeft dinsdagavond in Tegelen bij Venlo uit handen van de politie weten te blijven door in de Maas te springen. Dat gebeurde nadat de politie was afgekomen op een grote vechtpartij aan de Medaillon in het Limburgse stadje.

Twee groepen bleken het op straat met elkaar aan de stok te hebben gekregen, waarbij over en weer rake klappen werden uitgedeeld. Als gevolg daarvan moesten een 17-jarige jongen en een 48-jarige man met verwondingen naar het ziekenhuis worden gebracht.

De politie sloeg een 19-jarige Venlonaar in de boeien. Een andere verdachte rende echter weg en wist te ontkomen door de Maas in te springen en zwemmend zijn vlucht te vervolgen. Een stuk verderop zwom hij naar de oever en wist via de bosjes te ontkomen. De man is sindsdien spoorloos.

Toen de politie kwam, zette een aantal vechtersbazen het op een lopen. De politie sluit meer aanhoudingen dan ook niet uit. Waarom de mensen op straat met elkaar op de vuist gingen, wordt nog onderzocht.

Meer uit Binnenland

Partijleiders balen van lekken uit onderhandelingsakkoord

DEN HAAG (ANP) - Partijleiders Rob Jetten (D66) en Dilan Yeşilgöz (VVD) en informateur Rianne Letschert balen dat er al is gelekt uit het hoofdlijnenakkoord dat ze samen met het CDA hebben gesloten. Ze weten niet waar het lek vandaan komt, maar hebben hun fracties er wel op aangesproken.

41 minuten geleden
Organisaties: actie nodig om noodpakketten voor mensen in armoede

ROSMALEN (ANP) - Het Armoedefonds en de VNG roepen de Staat op om mensen die in armoede leven van een noodpakket te voorzien. De overheid adviseert mensen om onder meer een noodradio en contant geld in huis te halen, maar een groot deel van de mensen met geldzorgen kan dat niet betalen, meldt het fonds op basis van eerder eigen onderzoek.

1 uur geleden
UWV: 14.500 nieuwe beroepsmilitairen en reservisten gezocht

AMSTERDAM (ANP) - Dit jaar moeten er 14.500 nieuwe beroepsmilitairen en reservisten bijkomen. Het UWV heeft de behoefte aan nieuwe mensen samen met Defensie in kaart gebracht. Bij 8 van de 10 vacatures gaat het dan niet om een gevechtsfunctie, maar om een ondersteunende baan in een specifiek vakgebied. Gezien de ontwikkelingen in de wereld wil Defensie de krijgsmacht uitbreiden.

2 uur geleden
Winterweer zorgt voor drukkere ochtendspits

DEN HAAG (ANP) - Het winterweer zorgt voor een drukkere ochtendspits dan gewoonlijk op donderdag. ANWB ziet rond 08.30 uur een "iets drukkere donderdagochtendspits dan normaal", met 800 kilometer file. Vooral in Noord-Holland is het drukker, maar het verkeer past zich aan, zegt een woordvoerster. Er hebben zich volgens de verkeersdienst geen noemenswaardige incidenten door de gladheid voorgedaan.

3 uur geleden
KNMI waarschuwt voor gladheid in hele land behalve Zeeland

DE BILT (ANP) - Voor het hele land behalve Zeeland heeft het KNMI donderdagochtend code geel uitgeroepen. Op veel plaatsen sneeuwt het, of heeft het gesneeuwd, waardoor het glad is. De meeste gladheid verdwijnt in de loop van de dag weer.

4 uur geleden
CDA-fractie stemt als laatste ook in met coalitieakkoord

DEN HAAG (ANP) - Na D66 en de VVD heeft ook bij het CDA de Tweede Kamerfractie ingestemd met het coalitieakkoord dat de partijleiders eerder deze week sloten. Dat heeft partijleider Henri Bontenbal na een uren durend fractieoverleg bekendgemaakt.

9 uur geleden
VVD-fractie is 'erg positief' over akkoord, zegt Yeşilgöz

DEN HAAG (ANP) - De VVD-fractie is volgens partijleider Dilan Yeşilgöz "erg positief" over het akkoord dat ze heeft uitonderhandeld met D66 en CDA. Kort na middernacht meldde Yeşilgöz op X dat haar fractie akkoord is gegaan, en even later kwam ze het overleg toelichten op de gang van de partij in de Tweede Kamer.

9 uur geleden