Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdachte moord op Antilliaanse rapper aangehouden in Vlaardingen

Verdachte moord op Antilliaanse rapper aangehouden in Vlaardingen

ROTTERDAM (ANP) - Een 44-jarige Curaçaose man is zaterdag in Vlaardingen aangehouden op verdenking van moord op de rapper Boechi op Curaçao eind vorig jaar. De arrestatie gebeurde op verzoek van het Curaçaose Openbaar Ministerie, meldt de Nederlandse politie zondag.

Het specialistische team rechtshulp van de landelijke recherche spoorde de verdachte op. Aan de verdachte zijn beperkingen opgelegd, wat betekent dat hij alleen contact mag hebben met zijn advocaat. Op Curaçao werden in relatie tot de aanhouding drie doorzoekingen verricht.

De aangehouden verdachte is in bewaring gesteld door de rechter-commissaris op Curaçao. Hij zal naar verwachting op korte termijn worden overgebracht naar Curaçao, meldt de Nederlandse politie verder.

Het slachtoffer, een Antilliaanse rapper afkomstig uit Tilburg wiens echte naam Ruchendell Bonifacio Windster was, werd in de nacht van 9 december 2022 doodgeschoten in Willemstad, de hoofdstad van Curaçao.

Meer uit Binnenland

Zes bestuurders die nog vastzaten na A12-blokkade vrijgelaten

UTRECHT (ANP) - De zes bestuurders die nog vastzaten na de blokkade van de A12 op zaterdag, zijn maandag vrijgelaten. Dat laat de politie weten.

1 uur geleden
Koninklijk bezoek Dokkum trok 21.000 mensen, burgemeester blij

DOKKUM (ANP) - Ongeveer 21.000 mensen waren maandag bij het bezoek van de koninklijke familie aan Dokkum. "Het was overal druk, gezellig druk, maar nergens te druk", zegt burgemeester Johannes Kramer van de gemeente Noardeast-Fryslân, waar de Friese vestingstad onder valt.

1 uur geleden
Eerste asielzoekers dinsdag naar opvang in Zeelandhallen Goes

GOES (ANP) - Asielzoekers kunnen vanaf dinsdag worden opgevangen in de Zeelandhallen in Goes. Het gebouw is goedgekeurd voor gebruik, laat opvangorgaan COA maandag weten.

1 uur geleden
Gemeente Breda: plein binnenstad vol

BREDA (ANP) - De Havermarkt in het centrum van Breda is vol. Dat meldt de gemeente Breda. Voor het plein geldt het principe: één persoon in, één persoon uit. Aan de Haven, Sint Janstraat, op het Kasteelplein en op het Kerkplein is nog wel ruimte om Koningsdag te vieren.

1 uur geleden
Utrecht: Stadhuisplein en Oudkerkhof vol door drukte

UTRECHT (ANP) - Het Stadhuisplein en Oudkerkhof in de binnenstad van Utrecht zijn vol, meldt de gemeente. Er mogen geen nieuwe mensen de pleinen op. Ook op de Neude en het Janskerkhof wordt het erg druk.

1 uur geleden
Willem-Alexander sluit 'onvergetelijke Koningsdag' in Dokkum af

DOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.

4 uur geleden
NS: treinen druk maar beheersbaar op Koningsdag

DEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.

4 uur geleden