Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdachte brief bezorgd bij Okura hotel in Amsterdam

Verdachte brief bezorgd bij Okura hotel in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Bij hotel Okura in de Amsterdamse Ferdinand Bolstraat is een verdachte brief bezorgd. De recherche, forensische opsporing en een explosievenverkenner van de politie zijn ter plaatse. Het hotel wordt vooralsnog niet ontruimd, meldt een woordvoerder van de politie.

De afgelopen dagen zijn meerdere bombrieven verstuurd naar verscheidene bedrijven in Amsterdam, Utrecht en Rotterdam. Geen van de brieven is afgegaan, maar ze hadden volgens de politie wel degelijk kunnen ontploffen en zwaar lichamelijk letsel kunnen veroorzaken.

De politie houdt er rekening mee dat alle brieven van dezelfde afzender zijn. Als afzender stond het CIB vermeld, maar uit onderzoek van de recherche blijkt dat het incassobureau niet bij de zaak betrokken is.

Wie een brief krijgt met een verdikking erin en een sticker met het logo van het CIB erop, krijgt het dringende advies die niet te openen en meteen 112 te bellen.

Meer uit Binnenland

Tientallen bewoners uit woningen gehaald om brand Hellevoetsluis

HELLEVOETSLUIS (ANP) - Tussen de 40 en 45 bewoners zijn uit hun woning gehaald om de brand die woedt in de parkeergarage onder hun appartementencomplex in Hellevoetsluis. Ze worden opgevangen in een ander appartementencomplex, meldt de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.

1 uur geleden
Tientallen mensen uit huis om brand in Vondelkerk in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Enkele tientallen mensen hebben hun huis moeten verlaten vanwege de grote brand in de Vondelkerk in Amsterdam. Dat zegt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland. Het gaat om woningen rondom de kerk.

1 uur geleden
Kind overleden door ongeluk in Bergen op Zoom

BERGEN OP ZOOM (ANP) - Een jong kind is omgekomen door een ongeluk in Bergen op Zoom. Een auto heeft het slachtoffer aangereden op de Noordsingel. Dit gebeurde donderdag rond 00.15 uur, meldt de politie.

3 uur geleden
Voorzitter politiebond: ongekend veel geweld tegen politie

AMSTERDAM (ANP) - Er is ongekend veel geweld tegen politie en hulpverleners tijdens de jaarwisseling, meldt voorzitter van de Nederlandse Politiebond Nine Kooiman op X. Zelf draait ze een dienst mee in Amsterdam, waar ze al drie keer bekogeld zou zijn.

3 uur geleden
Brand in toren Vondelkerk in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In de toren van de Vondelkerk in Amsterdam is tijdens de nieuwjaarsnacht brand uitgebroken. Dat ziet een verslaggever. De kerk staat bij het Vondelpark in de hoofdstad.

4 uur geleden
NL-Alert: extreem druk bij 112, bel alleen bij levensgevaar

DEN HAAG (ANP) - Het is "extreem druk" bij het alarmnummer 112, meldt NL-Alert kort na de jaarwisseling. Mensen moeten het nummer alleen bellen bij levensbedreigende situaties.

5 uur geleden
Hoofdprijs Oudejaarstrekking gevallen in Amstelveen en Nuenen

RIJSWIJK (ANP) - De hoofdprijs van de Oudejaarstrekking van de Staatsloterij is gevallen op twee halve Oudejaarsloten die zijn verkocht in Amstelveen en Nuenen. De winnaars krijgen elk 15 miljoen euro belastingvrij.

5 uur geleden