Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten

Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen wil de interland van vorige maand tegen Duitsland snel achter zich laten. Oranje verloor met 1-0 en maakte een slechte indruk. Ook de doelman haalde niet zijn gebruikelijke niveau.

"Een paar ballen die ik in die wedstrijd gaf, waren slordig. Daar ben je niet blij mee, dat neem je jezelf kwalijk. We waren sowieso slordig. Waar dat aan ligt, weet ik niet. Dat kunnen meerdere dingen zijn. Je moet er ook weer geen groot ding van maken, de volgende keer moeten we het beter doen", sprak Verbruggen op een persconferentie in Zeist, waar Oranje in voorbereiding is op de komende twee Nations League-wedstrijden tegen Hongarije (zaterdag) en Bosnië en Herzegovina (dinsdag).

Bondscoach Ronald Koeman evalueerde de voorbije dagen met zijn spelers de vorige interlands, tegen Hongarije (1-1) en Duitsland (1-0). "Tegen Duitsland konden we de vrije man op het middenveld niet vinden, dat moet beter. We hebben er goed over gesproken deze week", aldus Verbruggen, die sinds dit seizoen de vaste doelman is bij Brighton & Hove Albion. Vorig jaar rouleerde de trainer van de Engelse club nog. "Het is wel fijn dat ik nu alles speel, het is goed om wedstrijdritme te hebben. Ik geniet ervan en zit goed in mijn vel. Ik denk wel dat ik een betere keeper ben dan vorig seizoen rond deze tijd, het werkt wel in mijn voordeel. Maar vorig seizoen is absoluut geen weggegooid jaar geweest."

Meer uit Voetbal

Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

45 minuten geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

46 minuten geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

48 minuten geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

1 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

2 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

2 uur geleden
RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

4 uur geleden