Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten
ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen wil de interland van vorige maand tegen Duitsland snel achter zich laten. Oranje verloor met 1-0 en maakte een slechte indruk. Ook de doelman haalde niet zijn gebruikelijke niveau.
"Een paar ballen die ik in die wedstrijd gaf, waren slordig. Daar ben je niet blij mee, dat neem je jezelf kwalijk. We waren sowieso slordig. Waar dat aan ligt, weet ik niet. Dat kunnen meerdere dingen zijn. Je moet er ook weer geen groot ding van maken, de volgende keer moeten we het beter doen", sprak Verbruggen op een persconferentie in Zeist, waar Oranje in voorbereiding is op de komende twee Nations League-wedstrijden tegen Hongarije (zaterdag) en Bosniƫ en Herzegovina (dinsdag).
Bondscoach Ronald Koeman evalueerde de voorbije dagen met zijn spelers de vorige interlands, tegen Hongarije (1-1) en Duitsland (1-0). "Tegen Duitsland konden we de vrije man op het middenveld niet vinden, dat moet beter. We hebben er goed over gesproken deze week", aldus Verbruggen, die sinds dit seizoen de vaste doelman is bij Brighton & Hove Albion. Vorig jaar rouleerde de trainer van de Engelse club nog. "Het is wel fijn dat ik nu alles speel, het is goed om wedstrijdritme te hebben. Ik geniet ervan en zit goed in mijn vel. Ik denk wel dat ik een betere keeper ben dan vorig seizoen rond deze tijd, het werkt wel in mijn voordeel. Maar vorig seizoen is absoluut geen weggegooid jaar geweest."
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
8 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
9 uur geleden