Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten

Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen wil de interland van vorige maand tegen Duitsland snel achter zich laten. Oranje verloor met 1-0 en maakte een slechte indruk. Ook de doelman haalde niet zijn gebruikelijke niveau.

"Een paar ballen die ik in die wedstrijd gaf, waren slordig. Daar ben je niet blij mee, dat neem je jezelf kwalijk. We waren sowieso slordig. Waar dat aan ligt, weet ik niet. Dat kunnen meerdere dingen zijn. Je moet er ook weer geen groot ding van maken, de volgende keer moeten we het beter doen", sprak Verbruggen op een persconferentie in Zeist, waar Oranje in voorbereiding is op de komende twee Nations League-wedstrijden tegen Hongarije (zaterdag) en Bosniƫ en Herzegovina (dinsdag).

Bondscoach Ronald Koeman evalueerde de voorbije dagen met zijn spelers de vorige interlands, tegen Hongarije (1-1) en Duitsland (1-0). "Tegen Duitsland konden we de vrije man op het middenveld niet vinden, dat moet beter. We hebben er goed over gesproken deze week", aldus Verbruggen, die sinds dit seizoen de vaste doelman is bij Brighton & Hove Albion. Vorig jaar rouleerde de trainer van de Engelse club nog. "Het is wel fijn dat ik nu alles speel, het is goed om wedstrijdritme te hebben. Ik geniet ervan en zit goed in mijn vel. Ik denk wel dat ik een betere keeper ben dan vorig seizoen rond deze tijd, het werkt wel in mijn voordeel. Maar vorig seizoen is absoluut geen weggegooid jaar geweest."

Meer uit Voetbal

Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

28 minuten geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

13 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.

13 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

16 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

16 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

17 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

20 uur geleden