Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten

Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen wil de interland van vorige maand tegen Duitsland snel achter zich laten. Oranje verloor met 1-0 en maakte een slechte indruk. Ook de doelman haalde niet zijn gebruikelijke niveau.

"Een paar ballen die ik in die wedstrijd gaf, waren slordig. Daar ben je niet blij mee, dat neem je jezelf kwalijk. We waren sowieso slordig. Waar dat aan ligt, weet ik niet. Dat kunnen meerdere dingen zijn. Je moet er ook weer geen groot ding van maken, de volgende keer moeten we het beter doen", sprak Verbruggen op een persconferentie in Zeist, waar Oranje in voorbereiding is op de komende twee Nations League-wedstrijden tegen Hongarije (zaterdag) en Bosniƫ en Herzegovina (dinsdag).

Bondscoach Ronald Koeman evalueerde de voorbije dagen met zijn spelers de vorige interlands, tegen Hongarije (1-1) en Duitsland (1-0). "Tegen Duitsland konden we de vrije man op het middenveld niet vinden, dat moet beter. We hebben er goed over gesproken deze week", aldus Verbruggen, die sinds dit seizoen de vaste doelman is bij Brighton & Hove Albion. Vorig jaar rouleerde de trainer van de Engelse club nog. "Het is wel fijn dat ik nu alles speel, het is goed om wedstrijdritme te hebben. Ik geniet ervan en zit goed in mijn vel. Ik denk wel dat ik een betere keeper ben dan vorig seizoen rond deze tijd, het werkt wel in mijn voordeel. Maar vorig seizoen is absoluut geen weggegooid jaar geweest."

Meer uit Voetbal

Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

6 minuten geleden
Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

9 minuten geleden
Aston Villa maakt geen fout bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.

1 uur geleden
Debutant Bijlow draait met Genoa achterstand om in zege

GENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.

1 uur geleden
FC Groningen verliest van Fortuna, Resink valt geblesseerd uit

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een vervelende zondagmiddag achter de rug. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor in de Euroborg met 2-1 van Fortuna Sittard en zag aanvoerder Stije Resink met een blessure uitvallen. FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie, Fortuna steeg naar de negende plaats. Later op zondag kan daar nog verandering in komen.

1 uur geleden
Nieuwkomer Deijl start direct in de basis bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.

2 uur geleden
AZ boekt bij Telstar eerste zege onder coach Echteld

VELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.

4 uur geleden