Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten

Verbruggen wil interland tegen Duitsland snel achter zich laten

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen wil de interland van vorige maand tegen Duitsland snel achter zich laten. Oranje verloor met 1-0 en maakte een slechte indruk. Ook de doelman haalde niet zijn gebruikelijke niveau.

"Een paar ballen die ik in die wedstrijd gaf, waren slordig. Daar ben je niet blij mee, dat neem je jezelf kwalijk. We waren sowieso slordig. Waar dat aan ligt, weet ik niet. Dat kunnen meerdere dingen zijn. Je moet er ook weer geen groot ding van maken, de volgende keer moeten we het beter doen", sprak Verbruggen op een persconferentie in Zeist, waar Oranje in voorbereiding is op de komende twee Nations League-wedstrijden tegen Hongarije (zaterdag) en Bosnië en Herzegovina (dinsdag).

Bondscoach Ronald Koeman evalueerde de voorbije dagen met zijn spelers de vorige interlands, tegen Hongarije (1-1) en Duitsland (1-0). "Tegen Duitsland konden we de vrije man op het middenveld niet vinden, dat moet beter. We hebben er goed over gesproken deze week", aldus Verbruggen, die sinds dit seizoen de vaste doelman is bij Brighton & Hove Albion. Vorig jaar rouleerde de trainer van de Engelse club nog. "Het is wel fijn dat ik nu alles speel, het is goed om wedstrijdritme te hebben. Ik geniet ervan en zit goed in mijn vel. Ik denk wel dat ik een betere keeper ben dan vorig seizoen rond deze tijd, het werkt wel in mijn voordeel. Maar vorig seizoen is absoluut geen weggegooid jaar geweest."

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

1 uur geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

2 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

5 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

5 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

13 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

14 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

16 uur geleden