Verbruggen feliciteert Ajax met keeperstrainer Ten Rouwelaar
WOLFSBURG (ANP) - Bart Verbruggen heeft Ajax gefeliciteerd met de nieuwe keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar. De eerste doelman van het Nederlands elftal werkte bij NAC en Anderlecht samen met zijn leermeester. "Ik ben gaan werken met hem toen ik vijftien was", vertelde de 21-jarige keeper. "Ik heb echt zo veel geleerd van hem over het keepersvak, hoe je het vak keepen moet beleven. Dat creëerde een hele goede en fijne band."
Volgens Verbruggen kwam de samenwerking met Ten Rouwelaar van twee kanten. "Na wedstrijden in de Champions League had ik vaak contact met hem over doelpunten. Het was echt een hele fijne en goede samenwerking, daar ben ik hem voor eeuwig dankbaar voor. Ik weet zeker dat Ajax een hele goede heeft aan hem."
De 43-jarige Ten Rouwelaar verdedigde tijdens zijn actieve loopbaan het doel van FC Emmen, PSV, FC Groningen, FC Twente, PEC Zwolle, FC Eindhoven, Austria Wien en NAC Breda. Hij was keeperstrainer bij NAC, Anderlecht en Burnley.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
38 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
59 minuten geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
1 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden