Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbruggen denkt dat er meerdere oorzaken zijn voor nederlaag

Verbruggen denkt dat er meerdere oorzaken zijn voor nederlaag

BERLIJN (ANP) - Bart Verbruggen had na de nederlaag tegen Oostenrijk op het EK weinig reden tot lachen in het Olympiastadion. De doelman speelde vrijdag tegen Frankrijk (0-0) nog een belangrijke rol, maar moest nu drie doelpunten incasseren: 3-2.

"Ik denk dat er meerdere oorzaken waren vandaag. Wat die precies zijn, weet ik nog niet. Het is te snel na de wedstrijd, denk ik. Dat kan ik pas zeggen zodra we de wedstrijd geanalyseerd hebben en met elkaar gesproken hebben", zei de 21-jarige keeper van het Nederlands elftal.

Oranje kwam in Berlijn al in de zesde minuut op achterstand door een eigen doelpunt van Donyell Malen. "We begonnen gewoon echt niet goed genoeg aan die wedstrijd. We hadden moeite met de bal in de ploeg te houden en om tweede ballen te winnen", keek Verbruggen terug. "Dan krijg je ook nog zo'n eigen doelpunt tegen, wat ongelukkig is. Ik denk dat Malen daar heel eerlijk en hard werkte voor het team om daar nog mee te verdedigen. Het was heel ongelukkig."

Verbruggen, die aan de doelpunten weinig kon doen, voelde zich vrij machteloos. "Je probeert van achteruit nog te helpen, want je zag dat we het als team moeilijk hadden. Dan probeer je je medespelers te helpen en aanwijzingen te geven. Dat is niet makkelijk. Ten eerste gaat het heel snel en het is heel luid in stadion. Het is niet makkelijk om dan hele gesprekken te voeren."

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

6 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

7 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

7 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

8 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

8 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

8 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden