VERBETERING: Rudy Giuliani rijdt naar stembureau in auto die hij moest afstaan
PALM BEACH (ANP) - Rudy Giuliani, voormalig advocaat van Donald Trump, is in een Mercedes-oldtimer die hij moet afstaan naar een stembureau in Florida gereden. De Mercedes-Benz SL500 uit 1980 is een van de bezittingen van Giuliani die hij eind vorige maand had moeten afgeven aan twee verkiezingsmedewerkers.
Giuliani is veroordeeld tot het betalen van 146 miljoen dollar (134 miljoen euro) aan Ruby Freeman and Wandrea 'Shaye' Moss omdat hij hen na de verkiezingen in 2020 had beschuldigd van fraude met stembiljetten. Dat was niet zo.
Omdat Giuliani de 146 miljoen dollar nog niet heeft betaald, bepaalde de rechter vorige maand dat de advocaat, en oud-burgemeester van New York, naast onroerend goed ook bezittingen zoals juwelen, de inboedel van zijn New Yorkse appartement en de Mercedes moet overdragen. De auto was ooit van Hollywoodlegende Lauran Bacall.
Een woordvoerder van Giuliani zegt dat al is aangeboden de auto af te staan, maar dat de advocaat van de twee verkiezingsmedewerkers nog niet heeft gereageerd.
Meer uit Buitenland
HOUSTON (ANP) - De vier astronauten van de Artemis II-missie hebben inmiddels de baan om de aarde verlaten en zijn op weg naar de maan. Dat meldt het Amerikaanse ruimtevaartagentschap NASA donderdag.
1 uur geledenHAVANA (ANP) - Cuba heeft donderdag aangekondigd dat het vanwege Pasen 2010 gevangenen vrijlaat, zo melden Cubaanse staatsmedia. Het is de tweede keer dit jaar dat het land een amnestie voor gevangenen aankondigt.
1 uur geledenTEL AVIV (ANP) - Israëlische luchtverdedigingssystemen zijn in actie gekomen om vanuit Iran afgevuurde raketten neer te halen. Dat meldt het Israëlische leger vrijdag.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse aanvallen op Iran komen mogelijk neer op oorlogsmisdaden. Dat schrijven meer dan honderd deskundigen op het gebied van internationaal recht in de Verenigde Staten in een donderdag gepubliceerde open brief.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het project voor de balzaal in het Witte Huis van de Amerikaanse president Donald Trump is donderdag goedgekeurd door de stedenbouwkundige autoriteiten in Washington.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - De vier astronauten van de Artemis II-maanmissie hebben donderdag toestemming gekregen van de NASA om met hun Orion-ruimteschip naar de maan te trekken. Dat meldt het Amerikaanse ruimtevaartagentschap donderdag.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De stafchef van het Amerikaanse leger Randy George treedt met onmiddellijke ingang af. Dat meldt een woordvoerder van het Pentagon donderdag op X.
5 uur geleden