Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbeek haalt finale dubbelspel op Australian Open niet

Verbeek haalt finale dubbelspel op Australian Open niet

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Sem Verbeek is er niet in geslaagd om als eerste Nederlandse man sinds 2013 de finale in het dubbelspel van de Australian Open te bereiken. De 30-jarige Amsterdammer verloor in de halve eindstrijd met zijn Zweedse partner André Göransson van het koppel Simone Bolelli en Andrea Vavassori uit Italië: 6-2 3-6 4-6.

Twaalf jaar geleden waren Robin Haase en Igor Sijsling de laatste Nederlandse mannen in de finale van de Australian Open. Zij verloren de eindstrijd van de Amerikaanse tweeling Mike en Bob Bryan.

Het Duitse duo Kevin Krawietz en Tim Pütz neemt het in de andere halve finale op tegen de Fin Harri Heliovaara en de Brit Henry Patten. Verbeek en Göransson verrasten in de kwartfinales het als eerste geplaatste koppel Marcelo Arevalo uit El Salvador en Mate Pavic uit Kroatië. Bolelli en Vavassori zijn in Melbourne als derde geplaatst.

Verbeek was de enige Nederlander die nog actief was in het eerste grandslamtoernooi van dit jaar. De dubbelspecialist nam voor het eerst deel aan de Australian Open. Hij speelde vorig jaar al wel op Roland Garros, Wimbledon en de US Open. In die laatste grandslam strandde hij in de tweede ronde.

Meer uit Sport

Zverev na eerste grandslamzege: eindelijk een gelukkig einde

PARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.

3 uur geleden
3x3-basketbalsters winnen brons bij WK in Warschau

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.

3 uur geleden
Zverev wint voor het eerst grandslamtoernooi op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.

4 uur geleden
Italiaan Antonelli jongste winnaar in GP van Monaco in Formule 1

MONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.

4 uur geleden
Spaanse golfer Chacarra schrijft KLM Open op zijn naam

BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.

5 uur geleden
Verstappen opgelucht dat coureurs hem niet raakten bij start

MONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.

6 uur geleden
3x3-basketbalsters lopen WK-finale mis na verlies tegen Australië

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.

6 uur geleden