Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbaasde coach Klopp: wellicht had Alisson last van koude voeten

Verbaasde coach Klopp: wellicht had Alisson last van koude voeten

LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool reageerde na de pijnlijke thuisnederlaag tegen koploper Manchester City (1-4) verbaasd op de twee blunders van zijn doelman Alisson. De Braziliaan is normaal één van de steunpilaren van de landskampioen, maar ging in de tweede helft in een tijdsbestek van amper 4 minuten bij het uitverdedigen twee keer de mist in. Ilkay Gündogan (1-2) en Raheem Sterling (1-3) namen de zeldzame cadeaus van de Zuid-Amerikaan dankbaar in ontvangst.

"Het klinkt misschien gek, maar wellicht had hij last van koude voeten", doelde Klopp op de winterse omstandigheden op Anfield. "Ik zou het anders ook niet weten. Hij heeft ons in het verleden vele malen gered, maar in deze wedstrijd heeft hij twee fouten gemaakt. Dat valt niet te ontkennen."

Door de derde opeenvolgende thuisnederlaag liep de achterstand van nummer 4 Liverpool op Manchester City op tot 10 punten, met ook nog een wedstrijd meer gespeeld. Klopp erkende dat zijn ploeg titelprolongatie nu wel kan vergeten. Een eindklassering bij de eerste vier, goed voor een ticket voor de Champions League, is nu het nieuwe doel. "We hebben nog genoeg wedstrijden om dat veilig te stellen, maar dan zullen we wel weer moeten gaan winnen", zei Klopp na alweer de vijfde nederlaag in deze competitie.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.

3 uur geleden
Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink (38) overleden

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.

5 uur geleden
AZ deelt kennis over voetbaltalenten met Franse club Nancy

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.

6 uur geleden
Kane belooft beter Engeland in halve finale WK tegen Argentinië

ATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.

10 uur geleden
Telstar-aanvoerder Bakker kiest voor avontuur in Zuid-Korea

ANYANG (ANP) - Telstar raakt aanvoerder Danny Bakker kwijt aan de Zuid-Koreaanse club FC Anyang. De 31-jarige centrale verdediger stroomt halverwege het seizoen in, want in de hoogste divisie (K-League) zijn al zeventien wedstrijden gespeeld.

11 uur geleden
WK voorbij voor arbiter Makkelie, Higler blijft actief als VAR

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie en zijn assistenten Hessel Steegstra en Jan de Vries komen niet meer in actie tijdens de laatste vier wedstrijden van het WK. Dennis Higler blijft als videoscheidsrechter wel tot het einde van de mondiale eindronde actief. Het is nog niet bekend bij welke wedstrijd hij wordt aangesteld.

12 uur geleden
Forlán interim-bondscoach van Uruguay

MONTEVIDEO (ANP/DPA) - Diego Forlán leidt voorlopig de nationale voetbalploeg van Uruguay. Hij is de tijdelijke opvolger van Marcelo Bielsa, die na een teleurstellend WK is vertrokken.

21 uur geleden