Verbaasde coach Klopp: wellicht had Alisson last van koude voeten
LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool reageerde na de pijnlijke thuisnederlaag tegen koploper Manchester City (1-4) verbaasd op de twee blunders van zijn doelman Alisson. De Braziliaan is normaal één van de steunpilaren van de landskampioen, maar ging in de tweede helft in een tijdsbestek van amper 4 minuten bij het uitverdedigen twee keer de mist in. Ilkay Gündogan (1-2) en Raheem Sterling (1-3) namen de zeldzame cadeaus van de Zuid-Amerikaan dankbaar in ontvangst.
"Het klinkt misschien gek, maar wellicht had hij last van koude voeten", doelde Klopp op de winterse omstandigheden op Anfield. "Ik zou het anders ook niet weten. Hij heeft ons in het verleden vele malen gered, maar in deze wedstrijd heeft hij twee fouten gemaakt. Dat valt niet te ontkennen."
Door de derde opeenvolgende thuisnederlaag liep de achterstand van nummer 4 Liverpool op Manchester City op tot 10 punten, met ook nog een wedstrijd meer gespeeld. Klopp erkende dat zijn ploeg titelprolongatie nu wel kan vergeten. Een eindklassering bij de eerste vier, goed voor een ticket voor de Champions League, is nu het nieuwe doel. "We hebben nog genoeg wedstrijden om dat veilig te stellen, maar dan zullen we wel weer moeten gaan winnen", zei Klopp na alweer de vijfde nederlaag in deze competitie.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
30 minuten geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
6 uur geleden