Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbaasde coach Klopp: wellicht had Alisson last van koude voeten

Verbaasde coach Klopp: wellicht had Alisson last van koude voeten

LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool reageerde na de pijnlijke thuisnederlaag tegen koploper Manchester City (1-4) verbaasd op de twee blunders van zijn doelman Alisson. De Braziliaan is normaal één van de steunpilaren van de landskampioen, maar ging in de tweede helft in een tijdsbestek van amper 4 minuten bij het uitverdedigen twee keer de mist in. Ilkay Gündogan (1-2) en Raheem Sterling (1-3) namen de zeldzame cadeaus van de Zuid-Amerikaan dankbaar in ontvangst.

"Het klinkt misschien gek, maar wellicht had hij last van koude voeten", doelde Klopp op de winterse omstandigheden op Anfield. "Ik zou het anders ook niet weten. Hij heeft ons in het verleden vele malen gered, maar in deze wedstrijd heeft hij twee fouten gemaakt. Dat valt niet te ontkennen."

Door de derde opeenvolgende thuisnederlaag liep de achterstand van nummer 4 Liverpool op Manchester City op tot 10 punten, met ook nog een wedstrijd meer gespeeld. Klopp erkende dat zijn ploeg titelprolongatie nu wel kan vergeten. Een eindklassering bij de eerste vier, goed voor een ticket voor de Champions League, is nu het nieuwe doel. "We hebben nog genoeg wedstrijden om dat veilig te stellen, maar dan zullen we wel weer moeten gaan winnen", zei Klopp na alweer de vijfde nederlaag in deze competitie.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

4 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

6 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

6 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

7 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

7 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

9 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

10 uur geleden