Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verbaasde coach Klopp: wellicht had Alisson last van koude voeten

Verbaasde coach Klopp: wellicht had Alisson last van koude voeten

LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool reageerde na de pijnlijke thuisnederlaag tegen koploper Manchester City (1-4) verbaasd op de twee blunders van zijn doelman Alisson. De Braziliaan is normaal één van de steunpilaren van de landskampioen, maar ging in de tweede helft in een tijdsbestek van amper 4 minuten bij het uitverdedigen twee keer de mist in. Ilkay Gündogan (1-2) en Raheem Sterling (1-3) namen de zeldzame cadeaus van de Zuid-Amerikaan dankbaar in ontvangst.

"Het klinkt misschien gek, maar wellicht had hij last van koude voeten", doelde Klopp op de winterse omstandigheden op Anfield. "Ik zou het anders ook niet weten. Hij heeft ons in het verleden vele malen gered, maar in deze wedstrijd heeft hij twee fouten gemaakt. Dat valt niet te ontkennen."

Door de derde opeenvolgende thuisnederlaag liep de achterstand van nummer 4 Liverpool op Manchester City op tot 10 punten, met ook nog een wedstrijd meer gespeeld. Klopp erkende dat zijn ploeg titelprolongatie nu wel kan vergeten. Een eindklassering bij de eerste vier, goed voor een ticket voor de Champions League, is nu het nieuwe doel. "We hebben nog genoeg wedstrijden om dat veilig te stellen, maar dan zullen we wel weer moeten gaan winnen", zei Klopp na alweer de vijfde nederlaag in deze competitie.

Meer uit Voetbal

Duizenden fans huldigen selectie van kampioen ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.

1 uur geleden
Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

6 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

6 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

7 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

18 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

19 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

20 uur geleden