Veldverzorger Lorient bezwijkt onder omgevallen lichtinstallatie
LORIENT (ANP) - Een veldverzorger van de Franse voetbalclub FC Lorient is zondag vlak na de wedstrijd tegen Stade Rennes in de Ligue 1 om het leven gekomen. Een lichtinstallatie in het Stade du Moustoir viel na afloop op de 38-jarige man die bij de club als vrijwilliger werkte. Hij was zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht, waar hij overleed.
De burgemeester van Lorient, Fabrice Loher, heeft het nieuws over het tragische voorval bevestigd. Wisselspelers van Rennes, die na de wedstrijd nog op het veld waren, zagen het voorval naar verluidt gebeuren. Zij schakelden de hulpdiensten in.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
2 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
7 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
11 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden