Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veldrijdster Van Anrooij naar België voor verdere behandeling

Veldrijdster Van Anrooij naar België voor verdere behandeling

HERENTALS (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Shirin van Anrooij (18) heeft het ziekenhuis in Tsjechië, waar ze na haar zware valpartij zondag werd opgenomen, mogen verlaten. In een ziekenhuis in Herentals in België zijn haar verwondingen nader onderzocht.

Van Anrooij liep tijdens de wereldbekerwedstrijd in Tabor onder meer een diepe, open wond in een onderarm op, veroorzaakt door een schijfrem. De wereldkampioene bij de junioren onderging nog dezelfde avond een operatie.

Volgens de ploegleiding van Telenet-Baloise Lions is de ingreep in Tsjechië goed verlopen. "Om infectie te voorkomen zal Shirin in Herentals de komende dagen verder worden behandeld. Afgezien van een pijnlijke schouder gaat het goed met haar."

Van Anrooij liet op social media weten dat er geen spieren en pezen zijn beschadigd in haar onderarm. "Ik heb alleen mijn ringvinger gebroken."

Meer uit Sport

Basketballers ZZ Leiden pakken na bizarre slotfase nationale titel

LEIDEN (ANP) - De basketballers van ZZ Leiden hebben na een bizarre slotfase in de finale de nationale titel veroverd. De ploeg van coach Douglas Spradley was in de vijfde en beslissende wedstrijd in de play-offs met 82-81 net iets sterker dan Donar uit Groningen. Het is de vijfde titel voor Leiden.

57 minuten geleden
Wielrenner Tulett wint Ronde van Noorwegen, etappe voor Kristoff

STAVANGER (ANP) - Wielrenner Ben Tulett heeft de Ronde van Noorwegen gewonnen. De Britse renner van Ineos Grenadiers behield in de derde en laatste etappe zijn leidende positie. De rit met start en finish in Stavanger over 151,2 kilometer werd gewonnen door de Noor Alexander Kristoff van Uno-X Pro Cycling.

1 uur geleden
Hockeysters Amsterdam veroveren landstitel na shoot-outs

BILTHOVEN (ANP) - De hockeysters van Amsterdam zijn landskampioen geworden. Amsterdam won in Bilthoven van SCHC na de shoot-outs nadat beide wedstrijden in 2-2 waren geëindigd. Aanvoerster Maria Verschoor maakte de beslissende score in de shoot-outs.

2 uur geleden
Rus speelt dinsdag tweede wedstrijd van de dag op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Arantxa Rus speelt dinsdag de tweede wedstrijd van de dag op Roland Garros. De beste tennisster van Nederland neemt het op baan 12 op tegen de Oostenrijkse Julia Grabher, de mondiale nummer 61.

2 uur geleden
Tennisser Griekspoor en coach Vliegen leggen ruzie bij

PARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor en coach Kristof Vliegen hebben hun ruzie zondagavond bijgelegd. Vliegen verliet de baan tijdens de eersterondepartij van Griekspoor op Roland Garros na een woede-uitbarsting van zijn pupil.

5 uur geleden
Teamgenoot van Verstappen baalt in Monaco: alles ging mis

MONACO (ANP) - Sergio Pérez beleefde in Monaco naar eigen zeggen zijn "slechtste weekend in lange tijd" in de Formule 1. De Mexicaanse coureur crashte zaterdag aan het begin van de kwalificatie en moest daarom zondag vanaf de laatste plek starten. "Alles ging mis. Vandaag betaalde ik de prijs voor een domme fout van mezelf in de kwalificatie", zei Pérez, nadat hij als zestiende was afgevlagd.

18 uur geleden
Verstappen neemt bij Red Bull record over van Vettel

MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn 39e overwinning voor Red Bull in de Formule 1 een record overgenomen van Sebastian Vettel. De Duitser boekte 38 zeges in een auto van de Oostenrijkse renstal. Vettel werd in dienst van Red Bull in 2010, 2011, 2012 en 2013 wereldkampioen.

20 uur geleden