Veldrijdster Pieterse soleert naar tweede nationale titel
OISTERWIJK (ANP) - Veldrijdster Puck Pieterse heeft haar favorietenrol op het Nederlands kampioenschap waargemaakt. De 22-jarige renster van Fenix-Deceuninck veroverde na een knappe solo de tweede nationale titel uit haar carrière.
Ceylin del Carmen Alvarado eindigde op grote afstand als tweede. Denise Betsema legde beslag op de derde plaats. Marianne Vos belandde net naast het podium, nadat ze in de laatste ronde Betsema had moeten laten gaan. Wereldkampioene Fem van Empel en titelverdedigster Lucinda Brand ontbraken in Oisterwijk.
Pieterse werd eerder in 2023 Nederlands kampioene. Ze won anderhalve week geleden in het Belgische Koksijde haar eerste veldrit van het seizoen. In haar voorgaande vijf wedstrijden was ze vier keer als derde geëindigd en één keer als vijfde.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
22 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
23 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
1 dag geleden