Veldrijdster Alvarado wint ook in Hulst
HULST (ANP) - Veldrijdster Ceylin del Carmen Alvarado heeft de Vestingcross in Hulst gewonnen. De wereldkampioene rekende af met dezelfde concurrentes waarmee ze zaterdag in de Noordzeecross in Middelkerke te maken had. Ditmaal werd Annemarie Worst tweede, voor Denise Betsema. Zaterdag was het precies andersom.
De wedstrijd moest iets later beginnen omdat de storm voor een omgewaaide boom op het parcours had gezorgd. Zoals zo vaak dit seizoen vochten Alvarado en Worst een scherp gevecht uit. Een foutje van Worst in de slotfase voorkwam een eindsprint zoals bij het WK. Alvarado kon al kort voor de finish de handen omhoog steken. Betsema vervolmaakte het Nederlandse podium door op 18 seconden als derde over de finish te komen. De cross in Hulst maakt volgend seizoen deel uit van de vernieuwde wereldbekerkalender.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Handbalsters Lois Abbingh en Estavana Polman hadden graag met een bronzen medaille afscheid genomen van het Nederlands team, maar een trots gevoel over het 'knokken en vechten tot het einde' van Oranje verdrong de teleurstelling.
43 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De handbalsters hebben het WK voor eigen publiek in Rotterdam niet kunnen afsluiten met de bronzen medaille. Het team van de Zweedse bondscoach Henrik Signell verloor in een spannende troostfinale na verlenging met 33-31 van Frankrijk. Het betekent dat routiniers Estavana Polman en Lois Abbingh afscheid nemen als internationals zonder medaille.
1 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft bij de wereldbekerwedstrijden schaatsen in het Noorse Hamar ook de tweede 500 meter gewonnen. De ongenaakbare Amerikaan moest wel tot het uiterste gaan om de Pool Damian Zurek te verslaan. Het verschil op de meet bleek één duizendste van een seconde in het voordeel van Stolz. Beiden kregen 34,14 als tijd achter hun naam.
2 uur geledenNAMEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in het Belgische Namen de vierde veldrit om de wereldbeker gewonnen. De Dordtse van Baloise Glowi Lions ging er al in de eerste ronde vandoor en werd door haar concurrentes niet meer teruggezien. Haar landgenote Aniek van Alphen finishte als tweede. De Française Amandine Fouquenet werd derde.
3 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
1 dag geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
1 dag geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
1 dag geleden