Veldmate strijdbaar play-offs in: niet zeuren en kop omhoog
EMMEN (ANP) - Aanvoerder Jeroen Veldmate van FC Emmen toonde zich strijdbaar na de nederlaag (1-3) tegen Feyenoord. De club uit Drenthe weet zich op één speelronde voor het einde al zeker van de zestiende plaats en zal in de play-offs degradatie moeten zien te voorkomen. "Het is niet moeilijk om ons nog op te laden. We laten de kop niet hangen. Niet zeuren, maar doorgaan en vol gas geven", zei Veldmate na de wedstrijd voor de camera van ESPN.
Natuurlijk was er bij Emmen hoop op directe handhaving in de Eredivisie, zei Veldmate. "Daarom is er nu een zure stemming dat we die kans hebben gemist. Maar het is geen reden om nu al op te geven. We hebben alle energie nodig om ons op te laden voor de komende wedstrijden. Eerst volgende week een goede laatste wedstrijd in de competitie spelen en daarna vol gas richting de play-offs. We moeten als ploeg de energie kunnen opbrengen en laten zien dat we beter zijn dan de ploegen uit de Keuken Kampioen Divisie."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
9 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
18 uur geleden