Veldmate strijdbaar play-offs in: niet zeuren en kop omhoog
EMMEN (ANP) - Aanvoerder Jeroen Veldmate van FC Emmen toonde zich strijdbaar na de nederlaag (1-3) tegen Feyenoord. De club uit Drenthe weet zich op één speelronde voor het einde al zeker van de zestiende plaats en zal in de play-offs degradatie moeten zien te voorkomen. "Het is niet moeilijk om ons nog op te laden. We laten de kop niet hangen. Niet zeuren, maar doorgaan en vol gas geven", zei Veldmate na de wedstrijd voor de camera van ESPN.
Natuurlijk was er bij Emmen hoop op directe handhaving in de Eredivisie, zei Veldmate. "Daarom is er nu een zure stemming dat we die kans hebben gemist. Maar het is geen reden om nu al op te geven. We hebben alle energie nodig om ons op te laden voor de komende wedstrijden. Eerst volgende week een goede laatste wedstrijd in de competitie spelen en daarna vol gas richting de play-offs. We moeten als ploeg de energie kunnen opbrengen en laten zien dat we beter zijn dan de ploegen uit de Keuken Kampioen Divisie."
Meer uit Voetbal
WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
1 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
9 uur geledenNYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.
10 uur geleden