Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veiligheidsregio: enkele Feyenoord-fans onwel bij huldiging

Veiligheidsregio: enkele Feyenoord-fans onwel bij huldiging

ROTTERDAM (ANP) - Bij de huldiging van Feyenoord op de Coolsingel in Rotterdam zijn bezoekers onwel geworden vanwege de drukte. Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond meldt dat het maandagochtend tot 11.00 uur gaat om ongeveer een handvol supporters. Zij hoefden volgens hem niet naar een ziekenhuis en zijn niet meer in behandeling.

De woordvoerder zegt dat de veiligheidsregio "maximaal voorbereid" is. Er zijn EHBO-posten en een ambulance aanwezig om snel medische hulp te kunnen verlenen. Tot 11.00 uur bezochten 24 mensen een EHBO-post. "Het is behoorlijk druk, vooral voor het stadhuis", zegt hij.

Veel Feyenoord-fans hebben zich ondanks de regen maandagochtend gemeld op de Coolsingel voor de huldiging van de landskampioen. Die begint om 12.00 uur. De publieksvakken op de Coolsingel zijn iets voor 07.30 uur opengegaan. Vijf van de acht vakken zijn inmiddels vol, net als de zone voor mindervaliden. De gemeente Rotterdam raadt fans aan om naar de Binnenrotte te gaan als ze de drukte willen ontlopen. Daar is de huldiging te volgen via grote schermen.

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

1 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

3 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

5 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

6 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

7 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

9 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

12 uur geleden