Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veiligheidsregio: enkele Feyenoord-fans onwel bij huldiging

Veiligheidsregio: enkele Feyenoord-fans onwel bij huldiging

ROTTERDAM (ANP) - Bij de huldiging van Feyenoord op de Coolsingel in Rotterdam zijn bezoekers onwel geworden vanwege de drukte. Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond meldt dat het maandagochtend tot 11.00 uur gaat om ongeveer een handvol supporters. Zij hoefden volgens hem niet naar een ziekenhuis en zijn niet meer in behandeling.

De woordvoerder zegt dat de veiligheidsregio "maximaal voorbereid" is. Er zijn EHBO-posten en een ambulance aanwezig om snel medische hulp te kunnen verlenen. Tot 11.00 uur bezochten 24 mensen een EHBO-post. "Het is behoorlijk druk, vooral voor het stadhuis", zegt hij.

Veel Feyenoord-fans hebben zich ondanks de regen maandagochtend gemeld op de Coolsingel voor de huldiging van de landskampioen. Die begint om 12.00 uur. De publieksvakken op de Coolsingel zijn iets voor 07.30 uur opengegaan. Vijf van de acht vakken zijn inmiddels vol, net als de zone voor mindervaliden. De gemeente Rotterdam raadt fans aan om naar de Binnenrotte te gaan als ze de drukte willen ontlopen. Daar is de huldiging te volgen via grote schermen.

Meer uit Voetbal

FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

12 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

14 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

14 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

15 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

17 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

22 uur geleden