Veiligheidsregio: enkele Feyenoord-fans onwel bij huldiging
ROTTERDAM (ANP) - Bij de huldiging van Feyenoord op de Coolsingel in Rotterdam zijn bezoekers onwel geworden vanwege de drukte. Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond meldt dat het maandagochtend tot 11.00 uur gaat om ongeveer een handvol supporters. Zij hoefden volgens hem niet naar een ziekenhuis en zijn niet meer in behandeling.
De woordvoerder zegt dat de veiligheidsregio "maximaal voorbereid" is. Er zijn EHBO-posten en een ambulance aanwezig om snel medische hulp te kunnen verlenen. Tot 11.00 uur bezochten 24 mensen een EHBO-post. "Het is behoorlijk druk, vooral voor het stadhuis", zegt hij.
Veel Feyenoord-fans hebben zich ondanks de regen maandagochtend gemeld op de Coolsingel voor de huldiging van de landskampioen. Die begint om 12.00 uur. De publieksvakken op de Coolsingel zijn iets voor 07.30 uur opengegaan. Vijf van de acht vakken zijn inmiddels vol, net als de zone voor mindervaliden. De gemeente Rotterdam raadt fans aan om naar de Binnenrotte te gaan als ze de drukte willen ontlopen. Daar is de huldiging te volgen via grote schermen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
14 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
14 uur geleden