Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veganworst stuwt omzet donutketen Dunkin'

Veganworst stuwt omzet donutketen Dunkin'

CANTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse koffie- en broodjesketen Dunkin' heeft afgelopen kwartaal meer klanten in zijn winkels verwelkomd. In Amerikaanse filialen vond vooral het broodje veganworst gretig aftrek. Ook de gekoelde koffiedrankjes gingen veel over de counter. Mede dankzij de populariteit van die producten zag de onderneming, in Nederland vooral bekend om zijn donuts, de omzet groeien.

Het broodje plantaardige worst, gemaakt door producent van vleesvervangers Beyond Meat, werd bij zo'n 9000 vestigingen aan het menu toegevoegd. Dunkin' bestempelde de uitbreiding van de kaart als een groot succes. Verder betaalden investeringen in hogere kwaliteit sandwiches en hapjes zich volgens de onderneming uit. Dat gold ook voor de koffies. De keten schafte onder meer duurdere koffiemachines aan en onderwierp zijn personeel aan een speciale training.

Ook internationaal zette Dunkin' een hogere omzet in de boeken en dan vooral in het Midden-Oosten, Azië en Europa. De totale opbrengsten dikten uiteindelijk op jaarbasis met 5,1 procent aan tot 336 miljoen dollar. De winst viel eveneens hoger uit.

Meer uit Financieel

Wall Street sluit licht hoger na dagvaardingen tegen Fed

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn maandag met kleine winsten gesloten. Beleggers deden het rustig aan na de stappen van het Amerikaanse ministerie van Justitie tegen de Federal Reserve. Daardoor zijn opnieuw zorgen ontstaan over de onafhankelijkheid van de Amerikaanse centrale bank.

1 uur geleden
Paramount Skydance klaagt Warner Bros. aan om Netflix-deal

NEW YORK (ANP) - Entertainmentconcern Paramount Skydance heeft Warner Bros. Discovery in de Verenigde Staten aangeklaagd vanwege de deal die zijn branchegenoot heeft gesloten met Netflix. Paramount Skydance eist dat Warner Bros. meer informatie over de deal deelt.

3 uur geleden
Econoom: uitspraak tarievenzaak VS geen klap voor handelsstromen

FRANKFURT (ANP) - Als het Amerikaanse Hooggerechtshof de importheffingen van president Donald Trump onwettig verklaart, levert dat geen grote klap op voor de wereldwijde handelsstromen. Dat denkt ING-econoom Carsten Brzeski. Hij stelt dat er eerder sprake zal zijn van een verdere structurele verandering in de wereldwijde handel.

4 uur geleden
Heineken eindigt onderaan hogere AEX na vertrek topman

AMSTERDAM (ANP) - Heineken is maandag onderaan de AEX-index geëindigd. Beleggers reageerden op het vertrek van topman Dolf van den Brink van de bierbrouwer. Er is nog geen opvolger gevonden.

5 uur geleden
Goud- en zilverprijzen bereiken nieuwe records na dagvaarden Fed

SINGAPORE (ANP/BLOOMBERG) - De goud- en zilverprijzen hebben maandag nieuwe recordhoogtes bereikt. De zorgen over de onafhankelijkheid van de Federal Reserve werden opnieuw aangewakkerd nadat de regering van president Donald Trump dreigde met een strafrechtelijke aanklacht tegen de Amerikaanse centrale bank.

7 uur geleden
Britten starten onderzoek naar chatbot Grok om AI-naaktbeelden

LONDEN (ANP/RTR) - De Britse mediawaakhond Ofcom start een onderzoek naar Grok, de chatbot van Elon Musk. De chatbot van zijn start-up xAI ligt wereldwijd onder vuur omdat er seksueel getinte afbeeldingen van mensen mee worden gegenereerd, ook van minderjarigen.

7 uur geleden
Voorraad koffers achtergebleven op Schiphol na sneeuwweek

SCHIPHOL (ANP) - Op Schiphol is nog een voorraad koffers achtergebleven na alle problemen met het winterweer van vorige week. Volgens een woordvoerder gaat het naar schatting om honderden koffers, maar een precies aantal heeft hij niet. Luchtvaartmaatschappijen en afhandelaars zijn volgens Schiphol druk bezig met het nabezorgen van de koffers aan de rechtmatige eigenaren.

7 uur geleden