Veertiende landstitel voor Legia Warschau
WARSCHAU (ANP/DPA) - Legia Warschau heeft voor de veertiende keer de Poolse titel veroverd. De ploeg van de Servische trainer Aleksandar Vukovic versloeg in de kampioenscompetitie Cracovia met 2-0. Daardoor is Legia met nog twee speelronden te gaan niet meer te achterhalen voor de concurrentie.
Voor de club uit Warschau was het de zesde landstitel in de afgelopen acht jaar. Legia heeft nu evenveel titels als de recordkampioenen Ruch Chorzow en Gornik Zabrze.
Het seizoen in de hoogste voetbalklasse in Polen had eind mei moeten eindigen. De competitie werd echter van begin maart tot eind mei onderbroken vanwege de coronacrisis. In eerste instantie werden de wedstrijden na de herstart zonder toeschouwers gespeeld. Vanaf medio juni zijn er weer fans welkom in het stadion, dat tot maximaal 25 procent van de capaciteit mag worden benut.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
2 minuten geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
6 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.
10 minuten geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.
12 minuten geledenVENLO (ANP) - De Graafschap heeft in de eerste divisie op pijnlijke wijze punten verspeeld. De Doetinchemmers stonden in Venlo met 3-1 voor tegen VVV, maar kregen in de blessuretijd van de tweede helft nog twee doelpunten tegen: 3-3.
17 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
2 uur geleden