Veerman voelt zich op zijn plek tussen 'straaljagers' bij PSV
GRONINGEN (ANP) - Joey Veerman voelt zich al snel thuis bij PSV. De 23-jarige middenvelder, deze winter voor zo'n 6 miljoen euro overgekomen van sc Heerenveen, maakte in de uitwedstrijd tegen FC Groningen na ruim een uur spelen als invaller zijn debuut.
"Een overwinning en mijn debuut, dat is top", zei Veerman bij ESPN. "Hier heb ik lang op gewacht, spelen in de top. Het niveau op de trainingen ligt veel hoger dan bij Heerenveen en het complex van PSV is ook wel even wat anders. Op de trainingen kan ik aardig meekomen. Tenminste, dat vind ik zelf. We hebben een paar 'straaljagers' voorin lopen, dat is voor mijn spel wel lekker. Ja, ik was voor mijn gevoel echt toe aan deze stap. Gelukkig heeft PSV me de kans gegeven."
PSV won in Groningen met 1-0 door een vroeg doelpunt van Mario Götze en handhaafde zich een week voor de topper tegen Ajax zo aan kop van de Eredivisie. "De eerste helft ging wat makkelijker dan de tweede, maar uiteindelijk nemen we 3 punten mee naar huis en dat is het belangrijkste", aldus aanvoerder Marco van Ginkel. "Na rust was het een beetje een 'flipperkastwedstrijd'."
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
7 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
7 uur geleden