
Veerman voelt zich op zijn plek tussen 'straaljagers' bij PSV
GRONINGEN (ANP) - Joey Veerman voelt zich al snel thuis bij PSV. De 23-jarige middenvelder, deze winter voor zo'n 6 miljoen euro overgekomen van sc Heerenveen, maakte in de uitwedstrijd tegen FC Groningen na ruim een uur spelen als invaller zijn debuut.
"Een overwinning en mijn debuut, dat is top", zei Veerman bij ESPN. "Hier heb ik lang op gewacht, spelen in de top. Het niveau op de trainingen ligt veel hoger dan bij Heerenveen en het complex van PSV is ook wel even wat anders. Op de trainingen kan ik aardig meekomen. Tenminste, dat vind ik zelf. We hebben een paar 'straaljagers' voorin lopen, dat is voor mijn spel wel lekker. Ja, ik was voor mijn gevoel echt toe aan deze stap. Gelukkig heeft PSV me de kans gegeven."
PSV won in Groningen met 1-0 door een vroeg doelpunt van Mario Götze en handhaafde zich een week voor de topper tegen Ajax zo aan kop van de Eredivisie. "De eerste helft ging wat makkelijker dan de tweede, maar uiteindelijk nemen we 3 punten mee naar huis en dat is het belangrijkste", aldus aanvoerder Marco van Ginkel. "Na rust was het een beetje een 'flipperkastwedstrijd'."
Meer uit Voetbal
ATHENE (ANP) - Het olympisch stadion in Athene is voorlopig gesloten. Onderzoek heeft uitgewezen dat er twijfels zijn over de betrouwbaarheid van het dak van de accommodatie, waar Panathinaikos alle Europese thuisduels speelt. Een tweede onderzoek moet meer duidelijkheid brengen over hoe veilig de dakconstructie nog is.
51 minuten geledenSINSHEIM (ANP) - Wout Weghorst ontbreekt vrijdagavond bij zijn club Hoffenheim in het competitieduel met Borussia Dortmund. De Oranje-international is geblesseerd, meldt zijn club. Wat hij precies mankeert, is nog niet duidelijk.
59 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Accountants- en adviesbureau KPMG onderzoekt in opdracht van Ajax de rol en belangen van de ontslagen directeur voetbalzaken Sven Mislintat in verschillende transacties die hij de afgelopen maanden onder verantwoordelijkheid van de raad van commissarissen heeft gedaan. Dat meldt de club uit Amsterdam in het verslag over de jaarcijfers van het afgelopen seizoen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Maxi Romero definitief verkocht aan het Argentijnse Club Racing. Dat hebben de Eindhovenaren vrijdag gemeld tijdens de presentatie van de jaarcijfers.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft afgelopen seizoen ondanks tegenvallende sportieve resultaten 39 miljoen euro nettowinst gemaakt. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de beursgenoteerde club heeft vrijgegeven. De club zag het eigen vermogen groeien naar 236,6 miljoen euro.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Bergwijn kan zaterdagavond waarschijnlijk voor Ajax uitkomen in het uitduel met RKC Waalwijk. Foto's op de website van de club uit Amsterdam laten zien dat de aanvoerder weer voluit traint. Hij stond afgelopen week aan de kant met een ontstoken verstandskies.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Ryan Babel is niet langer speler van Eyüpspor, de huidige koploper op het tweede Turkse niveau. De club meldt op sociale media dat de samenwerking met de voetballer is gestopt.
3 uur geleden