Veerman twijfelgeval bij PSV voor wedstrijd tegen NEC
EINDHOVEN (ANP) - Voetballer Joey Veerman is onzeker bij PSV voor het laatste thuisduel van het seizoen met NEC woensdag. "Hij heeft zondag een tik op zijn kuit gehad. Hij was in staat de wedstrijd uit te spelen, maar heeft naderhand wat last gekregen", meldde coach Roger Schmidt. De al langer geblesseerde spelers Ryan Thomas, Olivier Boscagli, Yorbe Vertessen, Phillipp Mwene en Armando Obispo keren volgens de trainer dit seizoen niet meer terug.
Schmidt wil het seizoen afsluiten met twee overwinningen. De club uit Eindhoven heeft 4 punten minder dan koploper Ajax en maakt alleen nog een kans op de titel als Ajax woensdag niet wint van Heerenveen. "Het is de laatste thuiswedstrijd van het seizoen, dat is altijd een speciaal duel", keek de coach vooruit. "Voor nu focussen we ons op het zo goed mogelijk afsluiten van dit seizoen. Voor de fans zou het mooi zijn als we hen ook nog eenmaal kunnen trakteren op een aantrekkelijke thuiswedstrijd. NEC zal zich niet makkelijk gewonnen gegeven. Zij hebben de punten hard nodig in de strijd om Europees voetbal."
De coach die aan het einde van het seizoen vertrekt bij PSV wil in de wedstrijd tegen NEC mogelijk plek inruimen voor enkele jonge spelers. "Vanuit Jong PSV sluiten Johan Bakayoko, Mathias Kjølø, Dennis Vos en Jenson Seelt aan", meldde Schmidt. "Wellicht is het een mooie mogelijkheid om hen speelminuten te gunnen. Het is belangrijk dat zij zich blijven ontwikkelen, ook met het oog op de komende seizoenen."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
15 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.
16 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.
35 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan en Tunesië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
40 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het openingsduel op het WK voetbal van 2026 wordt gespeeld tussen Mexico en Zuid-Afrika. De eerste wedstrijd van Groep A wordt op 11 juni in het Aztekenstadion van Mexico-Stad gespeeld. Het is de derde keer dat er een WK voetbal in Mexico wordt gespeeld. De Verenigde Staten en Canada zijn de twee andere gastlanden.
41 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
43 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft er alle vertrouwen in dat het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een groot succes wordt. "Het WK 2026 zal het grootste evenement in de historie worden en dit zorgt voor geluk over de hele wereld", zei hij vlak voor de loting in het Kennedy Center van Washington.
1 uur geleden