Veerman na strafschop voor PSV blij met videoscheidsrechter
EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman vond dat PSV in de thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund (1-1) niet mocht klagen over de arbitrage. "Nu hadden wij de VAR een keertje mee", zei hij over de strafschop die de Eindhovenaren in de tweede helft kregen. Dortmund-verdediger Mats Hummels gleed in een duel met Malik Tillman eerst de bal weg, maar werd toch bestraft. De videoscheidsrechter draaide de beslissing van de arbiter niet terug.
Veerman was met het eindresultaat niet helemaal tevreden. "Voor mijn gevoel waren we de betere. De eerste 25 minuten kregen we ze niet goed onder druk. De beste kansen voor rust waren wel voor ons. De tweede helft hadden we de controle, dat gevoel had ik."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden