Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veel lovende woorden voor gestopte Ibrahimovic

Veel lovende woorden voor gestopte Ibrahimovic

MILAAN (ANP) - Veel clubs staan op social media stil bij het afscheid van Zlatan Ibrahimovic. De 41-jarige Zweedse aanvaller maakte zondag na afloop van de wedstrijd van AC Milan tegen Hellas Verona (3-1) bekend dat hij zijn indrukwekkende loopbaan beëindigt.

"There is only one Zlatan", twitterde Ajax, waar de aanvaller tussen 2001 en 2004 onder contract stond. Ook andere clubs waar hij speelde hebben veel lof voor hem. "Je hebt een carrière gehad die een koning waardig is", twittert de Franse club Paris Saint-Germain. "We hopen je snel te zien in Parc des Princes."

Manchester United feliciteerde Ibrahimovic met alles wat hij in zijn loopbaan heeft bereikt. "Een indrukwekkende carrière voor een man als geen ander. Het allerbeste met je pensioen", aldus de Engelse club. Ook zijn er van anderen mooie woorden. Bayern München spreekt van een grote loopbaan die ten einde komt. "We wensen je alle goeds voor de toekomst", twittert de Duitse kampioen. De UEFA dankt Ibrahimovic voor alle mooie herinneringen. "Geniet van je pensioen", aldus de Europese bond.

AC Milan maakte zaterdag al bekend dat Ibrahimovic zijn aflopende contract niet gaat verlengen. De aanvaller keerde in 2020 terug bij de club uit Milaan en droeg bij aan het behalen van de titel van vorig seizoen. Hij werd in 2011 ook al eens kampioen met de club. Dit seizoen kwam hij niet vaak meer in actie, mede omdat hij lange tijd werd gehinderd door een blessure aan een knie.

Meer uit Voetbal

Vitesse vindt accountant en wil licentiecommissie overtuigen

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.

34 minuten geleden
Tuchtcommissie schorst verdediger Goes van AZ voor één duel

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

1 uur geleden
Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

1 uur geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

2 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

2 uur geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

3 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

13 uur geleden