Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veel lof voor snelle optreden doelman Cádiz bij onwel worden fan

Veel lof voor snelle optreden doelman Cádiz bij onwel worden fan

CÁDIZ (ANP) - Doelman Jeremias Ledesma van Cádiz krijgt in Spanje veel lof voor zijn adequate optreden tijdens de ontmoeting met FC Barcelona. De keeper rende zaterdag snel naar de zijkant van het veld om een defibrillator te pakken toen hij hoorde dat er in het supportersvak achter hem een fan een hartstilstand had opgelopen.

Ledesma gooide de defibrillator het supportersvak in naar de hulpverleners. Het voorval gebeurde zo'n 10 minuten voor tijd, waarna de wedstrijd ruim een half uur stillag. De spelers gingen zelfs even terug naar de kleedkamers, zodat de hulpverleners hun werk konden doen op de tribune. De supporter werd met succes gereanimeerd en overgebracht naar het ziekenhuis. In het restant scoorde FC Barcelona nog twee keer: 0-4.

"We hebben het over een mensenleven en elk mensenleven gaat boven een voetbalwedstrijd", zei Barcelona-trainer Xavi. "Als de reanimatie succesvol verliep, zouden we de wedstrijd hervatten. Dat is wat er gelukkig gebeurde."

Meer uit Voetbal

Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

27 minuten geleden
Feyenoord wint uitduel met FC Utrecht en staat weer tweede

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

29 minuten geleden
Linksback Wijndal bij Ajax in de basis tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.

1 uur geleden
Directeur Feyenoord om veiligheidsredenen niet in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.

2 uur geleden
Feyenoord mist topscorer Ueda tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.

3 uur geleden
Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

5 uur geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

15 uur geleden