Veel kansen, maar geen doelpunten bij Excelsior - FC Twente
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een punt gepakt tegen FC Twente. In een vermakelijk duel vol kansen werd niet gescoord in Rotterdam: 0-0. FC Twente staat met 48 punten op de vijfde plaats, Excelsior neemt met 24 punten de vijftiende plek in en bivakkeert daardoor net boven de degradatiezone.
Twente moest het doen zonder aanvoerder Robin Pröpper, die met een lichte longontsteking kampt. Ook Manfred Ugalde, de smaakmaker van de afgelopen weken, ontbrak vanwege een blessure in de selectie van trainer Ron Jans. Bij Excelsior haakte de creatieve Marouan Azarkan vlak voor de aftrap af, omdat hij in de warming-up geblesseerd raakte.
De aanvoerdersband zat bij de Rotterdammers om de bovenarm van doelman Stijn van Gassel, die de band heeft overgenomen van Redouan El Yaakoubi. De verdediger moest de band inleveren omdat hij in de laatste wedstrijd voor de interlandperiode weigerde om mee te doen aan de OneLove-actie.
Van Gassel onderscheidde zich tegen FC Twente met heel wat reddingen. De keeper liet zich zo'n 20 minuten voor tijd wel bijna verrassen door een schot van Ramiz Zerrouki, maar hij wist de bal op de doellijn alsnog te pakken. Ook Excelsior kreeg wat kansen om de wedstrijd naar zich toe te trekken. Het gelijkspel werd desondanks met gejuich ontvangen in Kralingen.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
6 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geleden