Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veel drukte op wegen naar fashion outlets

Veel drukte op wegen naar fashion outlets

DEN HAAG (ANP) - Op deze Hemelvaartsdag is het druk op de wegen rond de zogeheten fashion outlets. Daar zitten tientallen winkels bij elkaar en worden topmerken met korting verkocht.

Zo is het al de hele dag aansluiten om binnen te komen bij Designer Outlet Roermond. Volgens de ANWB staat er vooral file vanaf de Duitse grens, met eerder op de dag uitschieters in de wachttijden van 80 tot 100 minuten. In de middag moesten automobilisten nog altijd een uur wachten.

Ook op de dijk Enkhuizen-Lelystad, een van de de routes naar de in Lelystad gevestigde outlet Bataviastad, was het aanschuiven in de rij. Op het drukste moment bedroeg de wachttijd een uur. In de loop van de middag was dat geslonken naar 10 minuten.

De ANWB verwacht ook weer drukte als de winkels dichtgaan, hoewel het verkeer dan meer zal worden gespreid omdat de outlets langer open zijn vanwege het lange weekend.

Meer uit Binnenland

Site Stem op een Vrouw rond verkiezingen op zwart na ddos-aanval

DEN HAAG (ANP) - De website van emancipatiebeweging Stem op een Vrouw is op de dag van de Tweede Kamerverkiezingen digitaal aangevallen. Op de ochtend van de verkiezingsdag ging de website volledig uit de lucht, de avond ervoor was de website al traag.

5 uur geleden
Veiligheidsrisicogebied delen Amsterdam om duel Ajax-Galatasaray

AMSTERDAM (ANP) - Een deel van de Amsterdamse binnenstad en het gebied rond de Johan Cruijff ArenA geldt woensdag vanaf het middaguur tot middernacht als veiligheidsrisicogebied in verband met de wedstrijd tussen Ajax en de Turkse club Galatasaray. De driehoek (politie, justitie en burgemeester) zegt met de maatregel te willen bijdragen aan een veilig verloop van de wedstrijd. "De Amsterdamse driehoek houdt rekening met openbare ordeverstoringen en het afsteken van zwaar illegaal vuurwerk, gelet op recente eerdere ervaringen rondom Europese wedstrijden en specifiek de vorige ontmoeting tussen deze twee clubs."

6 uur geleden
Vitens: drinkwater Utrecht weer schoon en veilig

UTRECHT (ANP) - Het drinkwater in Utrecht en omgeving is weer schoon en veilig om te drinken. Volgens drinkwaterbedrijf Vitens tonen de laatste testresultaten dit aan. Daarmee vervalt het advies om het water uit de kraan eerst te koken voor gebruik.

7 uur geleden
Verdachte (35) dodelijke schietpartij Rotterdam langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Een 35-jarige man uit Rotterdam blijft twee weken langer vastzitten voor mogelijke betrokkenheid bij een dodelijke schietpartij zaterdagavond. De man wordt verdacht van doodslag en het bezit van een vuurwapen, meldt het Openbaar Ministerie. Bij het incident in een huis aan de Zevenkampse Ring in het Rotterdamse stadsdeel Prins Alexander werd een 41-jarige Rotterdammer gedood.

7 uur geleden
Eis celstraf voor verlaten van dodelijke crash na diefstal kluis

ARNHEM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft een celstraf van zes maanden geëist tegen de 20-jarige Houdaifa L. uit Utrecht voor het verlaten van de plek van een dodelijk ongeluk. Bij de crash op 3 oktober vorig jaar op de A50 bij het knooppunt Valburg kwamen twee 21-jarige mannen uit Utrecht om het leven. Een 25-jarige man uit Oss raakte zwaargewond. De auto vervoerde een grote kluis die was gestolen uit een autobedrijf in Vaassen.

8 uur geleden
Dronevliegers rond NAVO-top krijgen boetevoorstel van OM

HAARLEM (ANP) - Dronevliegers die rond de NAVO-top toch met hun drone hebben gevlogen in het gebied waar een vliegverbod gold, hebben een boetevoorstel gekregen. Het OM heeft de 29 vliegers zogenoemde transactievoorstellen gedaan, die variëren van 350 tot 1350 euro. De vliegers mogen het betalen ook weigeren, waarna een dagvaarding volgt en de zaak wordt voorgelegd aan de rechter.

8 uur geleden
Utrechtse politiek pleit na drinkwaterproblemen voor noodvoorraad

UTRECHT (ANP) - Enkele politieke partijen in de provincie Utrecht hebben gepleit voor het aanleggen van een noodwatervoorraad. De VVD, PvdA en UtrechtNU! doen die suggestie in schriftelijke vragen aan het college van Gedeputeerde Staten naar aanleiding van de recente drinkwaterproblemen in Utrecht. In delen van de provincie is het drinkwater verontreinigd met de darmbacterie enterokokken.

9 uur geleden