Veel coronabesmettingen De Comoren in aanloop naar achtste finale
AOUNDÉ (ANP) - De voetballers van De Comoren kennen allesbehalve een ideale aanloop naar de achtste finales op de Afrika Cup, maandag tegen gastland Kameroen. Negen spelers en drie stafleden hebben positief getest op het coronavirus, maakte de voetbalbond van het land bekend.
Onder de besmette spelers zijn ook de twee overgebleven doelmannen die in de selectie van De Comoren zitten. Eerste keuze Salim Ben Boina raakte geblesseerd in de met 3-2 gewonnen wedstrijd tegen Ghana. Moyadh Ousseini en Ali Ahamada hebben corona, zodat De Comoren zonder keeper zitten.
"We proberen zo goed mogelijk met de situatie om te gaan", zei El Hadad Himidi, manager van het team, zaterdag. "Zonder de coach, enkele belangrijke spelers en de twee overgebleven keepers is de situatie best moeilijk."
De Afrika Cup kent zaterdag een rustdag. Het toernooi gaat zondag verder met de eerste twee achtste finales, tussen Burkina Faso en Gabon en tussen Nigeria en Tunesië.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
11 uur geleden