Veel coronabesmettingen De Comoren in aanloop naar achtste finale
AOUNDÉ (ANP) - De voetballers van De Comoren kennen allesbehalve een ideale aanloop naar de achtste finales op de Afrika Cup, maandag tegen gastland Kameroen. Negen spelers en drie stafleden hebben positief getest op het coronavirus, maakte de voetbalbond van het land bekend.
Onder de besmette spelers zijn ook de twee overgebleven doelmannen die in de selectie van De Comoren zitten. Eerste keuze Salim Ben Boina raakte geblesseerd in de met 3-2 gewonnen wedstrijd tegen Ghana. Moyadh Ousseini en Ali Ahamada hebben corona, zodat De Comoren zonder keeper zitten.
"We proberen zo goed mogelijk met de situatie om te gaan", zei El Hadad Himidi, manager van het team, zaterdag. "Zonder de coach, enkele belangrijke spelers en de twee overgebleven keepers is de situatie best moeilijk."
De Afrika Cup kent zaterdag een rustdag. Het toernooi gaat zondag verder met de eerste twee achtste finales, tussen Burkina Faso en Gabon en tussen Nigeria en Tunesië.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
4 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
5 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
13 uur geleden