Veel coronabesmettingen De Comoren in aanloop naar achtste finale
AOUNDÉ (ANP) - De voetballers van De Comoren kennen allesbehalve een ideale aanloop naar de achtste finales op de Afrika Cup, maandag tegen gastland Kameroen. Negen spelers en drie stafleden hebben positief getest op het coronavirus, maakte de voetbalbond van het land bekend.
Onder de besmette spelers zijn ook de twee overgebleven doelmannen die in de selectie van De Comoren zitten. Eerste keuze Salim Ben Boina raakte geblesseerd in de met 3-2 gewonnen wedstrijd tegen Ghana. Moyadh Ousseini en Ali Ahamada hebben corona, zodat De Comoren zonder keeper zitten.
"We proberen zo goed mogelijk met de situatie om te gaan", zei El Hadad Himidi, manager van het team, zaterdag. "Zonder de coach, enkele belangrijke spelers en de twee overgebleven keepers is de situatie best moeilijk."
De Afrika Cup kent zaterdag een rustdag. Het toernooi gaat zondag verder met de eerste twee achtste finales, tussen Burkina Faso en Gabon en tussen Nigeria en Tunesië.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
40 minuten geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
50 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
18 uur geleden